6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (29-30 Haziran 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan harunakgun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,462

harunakgun

Yeni Üye
Arkadaşlar çok keyifli ve bir o kadar da yorucu bir festivaldi.

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler!

Etiketler
Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (29-30 Haziran 2013)

Süper bir organizasyondu. Emeği geçenlere teşekkürler

Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (29-30 Haziran 2013)

yine kalabalık geldiğim bir gezenbilir festivalinden bir hayli eğlenerek ayrıldık kuzenim ve ben yarışmalara girmekle girmemek arasında yaşadığımız ufak anlaşmazlığa rağmen 2 ödülle ayrıldık. ikiside onun için önem teşkil etti iki ödülde gitti elimden tabiki :smiley: emeği geçen herkes çook sağolun emeklerinize sağlık

Çok eğlenceli ve tatlı bir haftasonu oldu , herkese teşekkürler...

fotolar nerde ?

Keyif dolu bir festivali daha geride bıraktık.Uzun zamandır görmediğimiz dostlarla birlikte olduk.Emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler.

Elimde epeyce fotoğraf var, akşam iş çıkışı yüklemeye gayret edeceğim.

Eşimle birlikte İlk kez katıldığımız gezenbilir organizasyonundan ufak tefek eksikler olsada son derece keyif alarak ayrıldık . Emeği geçen herkese teşekkürler .

Perşembe gün sonu yola çıkıp Cuma 02.00 da kamp alanına geldik,
Pazar 06.30 itibarı ile kampı dağıtıp dönüş yoluna çıktık,

gidiş Beypazarı Nallıhan,
dönüş Bolu, Otoban Ankara şeklinde oldu,

kazasız, belasız, yorgun ve keyifli eve varabildik.

Emeği geçenlere teşekkürler ...

boş geçnmeyelim diye bir kaç da foto.

DSC03331

DSC03372

DSC03432

DSC03455

Bir aksilik olmazsa, cumartesi sabahı eşim ile birlikte yola çıkmayı,
en az bir yarışmaya katılmayı ve gece de teleskop ile gözlem yapmayı planlamıştım.
Fakat heyhat... Ne yazıkki gelemedim.
Cumartesi günü saat 15:00'a kadar bulutlu havanın açmasını bekledim:(
Güzel geçtiğini tahmin ediyorum. Katılamasam da, emeği geçenlere teşekkürler:smiley:

Güzel bir haftayı daha geride bıraktık.
Etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen ve katılımcı tüm arkadaşları kutluyorum.

Her nekadar istediğim kareleri çıkartamasamda,nacizane seyirlerinize..

DSC3164 fhdr

DSC3179 fhdr

DSC3181 fhdr

DSC3187 fhdr

Ekli dosyalar

• _DSC3162_fhdr.jpg
    _DSC3162_fhdr.jpg
    198.9 KB · Görüntüleme: 283

Devamı

DSC3201 fhdr

DSC3219 fhdr

DSC3230 fhdr

DSC3239 fhdr

Ekli dosyalar

• _DSC3194_fhdr.jpg
    _DSC3194_fhdr.jpg
    201.3 KB · Görüntüleme: 276

.

DSC3252 fhdr

DSC3260 fhdr

DSC3267 fhdr

DSC3277 fhdr

Ekli dosyalar

• _DSC3249_fhdr.jpg
    _DSC3249_fhdr.jpg
    243.4 KB · Görüntüleme: 243

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri