6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,444
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013)

Biz de eşimle birlikte Cuma akşam iş çıkışı kendi aracımızla İstanbul'dan yola çıkmayı düşünüyoruz. Aracımız Suzuki Vitara. Birlikte gitmek isteyen olursa saat 19:30 - 20:00 civarında TEM yolundaki Mehmetçik Vakfı Dinlenme tesisleri OPET benzin istasyonunda buluşabiliriz. Buradan kamp alanı yaklaşık 250 km. kadar. Yaklaşık 4-5 saat çeker. En geç gece yarısı kamp alanında olunur

Etiketler

gelebileceğuk müüüü bilemiremmm vallaa??

Hava durumuna bakıyorum, cumadan sonra haftasonu o bölgede sağanak yağış olacak gibi. Umarım hafif geçer...

Bolu'daki kamplara katılmak kısmet olmadı,
maalesef bu senede katılamıyorum,tüm arkadaşlara iyi eğlenceler .

Arkadaşlar Kamp alanı Bolu merkezden 35 km. rakım 1450 m.dir.Gündüz sıcak,geceleri soğuk olacaktır,buna göre hazırlanıp geliniz.Kamp alanında Tost,Köfte,Sucuk,Döner tavuk,Tavuk ızgara,Gözleme,Hazır Çorba,Çay,Nescafe,Meşrubat,Soğuk Su,Manav reyonu ve patlamış mısır v.s.hizmetleri verecek marketimiz,Sıvı ve Dumanlı ürünleri bulabileceğiniz Tekel Büfemiz olacaktır.
Kamp ateşleri için gerekli olan odun'da kamp alanında hazır olacaktır,Göl kenarında kamp yaptığımızdan balık tutmak isteyen arkadaşlar oltaları ile gelebilirler..Çadır kamp yapmak istemeyenler içinse 20-25 km.mesafelerde gecelik konaklama imkanları var..

JUNİOR' Alıntı:
arkadaşlar
c.tesi saat 09,00 da tem istanbul çamlıca gişelerinden yola koyulacağız
gelmek isteyen arkadaşlar o saate orada olsunlar konvoy yapalım

kısmetse ordayız başkan

Merhaba sevgili Dostlar,

Bu etkinliğe katılmayı çok istiyordum. ama maalesef o tarihlerde yurt dışındayım. Acaba bu etkinlikten sonra yakın zamanda bir yenisini organize edecek misiniz?
Şimdiden sizlere iyi eğlenceler dilerim.

Gökhan Arkın

demircioğlu' Alıntı:
merhabalar, festivale katılmak istiyorum. daha önce boyle bir etkinlikte bulunmadım. Etkinliğe katılım konusunda yardımcı olabilir misiniz( neler gerekli, çadır vs gibi)?

Bende aynı durumdayım. Arkadaşlar bir el atın bize :D

Arkadaşlar merhaba,
bende etkinliğe ilk defa katılmak için can atanlardanım:smiley: Ankaradan C.tesi gidecek tecrübeli büyüklerimiz bizleri toplayabilir mi?
teşekkürler

Arkadaşlar, Bursa dan katılan var mı?. Cumartesi sabahı oğlumla yola çıkmayı düşünüyorum. İznik gölü üzerinden, otoban bağlantısı ile yaklaşık 320 km ve 4 saat civarında sürebilir. Bu yolu haritadan bakarak belirledim, daha önce kullanan oldu mu? Güzergahta sorun var mıdır? Aynı zamanda gidecek olan arkadaşlar olursa buluşup konvoy yapabiliriz. Herkese iyi oyunlar olmasını diliyorum..

MeTeLiCa' Alıntı:
Bende aynı durumdayım. Arkadaşlar bir el atın bize :D
Çadır,mat yada şişme yatak,el feneri,çakmak,hava durumu yağmurlu gösterdiği için yağmurluk.Gece soğuk olacağı için kalın kıyafet.mümkünse polar battaniye(yedek kıyafet mümkünse yedek ayakkabı) vs.Yiyecek satışı olacakmış ama kendi talep ettiğiniz yiyecek ve içecekler.
sürekli kullandığınız ilaçlar varsa yanınızda mutlaka getirin.Böcek sokması yada allerji için krem olabilir.
Bunun dısında tamamen keyfinize kalmıs.

Ankara Beypazarı Kıbrısçık Seben güzergahını kullanarak,
ya Perşembe günü öğleden sonra,
ya da Cuma sabah erken,
şeklinde niyetlendik,

yol boyunca
PMR 06,000
CB 15 olacak.

hayırlısı olsun ...

Güzel bir festival olacağını ümit ediyorum.
Hafta sonuna kadar bir aksilik çıkmazsa, bu etkinliğe ben de eşimle birlikte gelmeyi düşünüyorum.
Gezenbilir in yaptığı bir organizasyona ilk defa katılacam. inşallah iyi olur gerçi arkadaşların tecrübelerine bakılırsa bir sıkıntı yaşanmaz gibi duruyor.
ben önce saray çiftliğe gidip oradaki malzemeleri almam gerekiyor.eşime anlattım balıklama atladı.belki çocuklarda gelebilir bizimle .
buda demek oluyor ki saat 18 - 19 sularında İstanbul Mehmetçik vakfında olabiliriz.konvoy halinde gitmek daha zevkli görünüyor.

arkadaşlar isterseniz "cuma günü akşam yola çıkacak olanlar" diye bir başlık açalım mı ne dersiniz

jumanji14' Alıntı:
Arkadaşlar Kamp alanı Bolu merkezden 35 km. rakım 1450 m.dir.Gündüz sıcak,geceleri soğuk olacaktır,buna göre hazırlanıp geliniz.Kamp alanında Tost,Köfte,Sucuk,Döner tavuk,Tavuk ızgara,Gözleme,Hazır Çorba,Çay,Nescafe,Meşrubat,Soğuk Su,Manav reyonu ve patlamış mısır v.s.hizmetleri verecek marketimiz,Sıvı ve Dumanlı ürünleri bulabileceğiniz Tekel Büfemiz olacaktır.
Kamp ateşleri için gerekli olan odun'da kamp alanında hazır olacaktır,Göl kenarında kamp yaptığımızdan balık tutmak isteyen arkadaşlar oltaları ile gelebilirler..Çadır kamp yapmak istemeyenler içinse 20-25 km.mesafelerde gecelik konaklama imkanları var..

kamp ateşi için gerekli olan odunda ücretlimi olacak acaba ? yoksa kendi imkanlarımızla tedarik edebilecekmiyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri