5. Gezenbilir Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,968
Ynt: 5. Gezenbilir Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

Son iki.

DSC 0170

DSC 0172

Etiketler

Selamlar...

Gerçekten çok ilginç bi geziydi. Gece 02:30'da Tophane'de oturacak yer olmadığı için Beşiktaş'a devam etmek zorunda kalmamız benim için çok beklenmedik bi durumdu mesela. Ben bomboş sokaklarda gezmeyi beklerken sokaklar sabaha kadar kalabalıktı...

Geziden hemen sonra İstanbul dışına çıktığım için resimleri bayramdan sonra yükleyebileceğim ne yazıkki...zaten bende 4 ya da 5 resim var, çok bişey kaçırmış olunmuyo yani :smiley:)

Geziyi düzenleyen ve katılan herkese çok teşekkürler...

esracım sorma başıma geleni d.90 aldı malum kişi :smiley:)))adalar s enin ara sokaklar benim misali cek allah cek :smiley: bu arada anladımki kediler ve fotorafcılar arasında ayrı bir bağ var ben ise hala köpekleri cok s eviyorum benden fotorafcı olmaz kanımda yok :smiley: ama sohbeti cok güzel fotorafcıların

Bende köpekçiyim biliyorsun :D Ama kedi çok fotojenik bir canlı.. Aklımdaykenn evcil hayvanlar bölümüne bir ilan açayım. Bir kızımız var sahiplendirmeye çalıştığımız :smiley:

Selam Arkadaşlar,

Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler. Unkapanı köprüsünde erkenden ayrılmak zorunda kaldım ama yine geçen seneki gibi güzel bir etkinlikti. Bazı fotoğrafları aşağıda paylaşıyorum.

PS: Gülsemin güzel fotoğraf için teşekkürler...

IMG 8496

IMG 8499

IMG 8502

IMG 8518

IMG 8534

Devam... Sonuncusu aynı gün Çengelköyden çekildi :smiley:

IMG 8581

IMG 8584

IMG 8590

IMG 8605

IMG 8631ok

fotoğrafların söylediği kadar güzel bir gece olmuş:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri