5. Gezenbilir Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,890
Ynt: 5. Gezenbilir Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

gulsemin5' Alıntı:
Amore' Alıntı:
Gülsemin, bilgisayrında yüklü olan " paint " ile fotoğraflarını çok basit bir şekilde küçültebilirsin.

çok teşekkürler ,image resizer gayet iyi , tek tek uğraşmaya gerek kalmıyor tüm dosyayı birden küçültüyor..

Rica ederim. güzel bir etkinlik oldu herkese tekrar teşekkürler.. bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere...

Etiketler

bir de siteden fotoğraflarınızı alırsınız dediğim arkadaşların fotoğrafları ...

Resim 029 600x450

Resim 114 600x450

Resim 117 600x450

Resim 035 600x450

Resim 036 450x600

20 ağustos gecesi gezi fotoğrafları

Tn DSC 4017

Tn DSC 4025

Tn DSC 4031

Tn DSC 4039

Tn DSC 4048

bende güzel bir fotoğrafın var dediğim arkadaş,
mustafa,
bilal, ve arkadaşı :smiley: ama siz de kendi fotoğrafınızı çekenken bizi çektiğiniz fotoları gönderin,, :smiley:

Resim 082 600x450

Resim 217 600x450

Resim 219 600x450

Resim 128 600x450

buyrun:smiley:) bir sabit durmadınız ki net çekemedim diğerleri hepsi birbirine girmiş:smiley:
[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

DSC 0409

DSC 0411

DSC 0415

gulsemin5' Alıntı:
bende güzel bir fotoğrafın var dediğim arkadaş,
mustafa,
bilal, ve arkadaşı :smiley: ama siz de kendi fotoğrafınızı çekenken bizi çektiğiniz fotoları gönderin,, :smiley:
bizim kendimiz çekerken sizi çektiğimiz fotoğraflar can'ın makinasında:smiley:

İzmir'den davetli olarak katıldım geziye... Ben de birkaç fotoğrafımı paylaşmak istiyorum.

IMG_5730.JPG

IMG_5732.JPG

IMG_5771.JPG

IMG_5775.JPG

IMG_5782.JPG

IMG_5789.JPG

IMG_5819.JPG

gulsemin5' Alıntı:
Amore' Alıntı:
Gülsemin, bilgisayrında yüklü olan " paint " ile fotoğraflarını çok basit bir şekilde küçültebilirsin.

çok teşekkürler ,image resizer gayet iyi , tek tek uğraşmaya gerek kalmıyor tüm dosyayı birden küçültüyor..

tüm dosyların birden küçültülmesi açısından ben de yükleyeceğim bu programı. teşekkürler..

ozdmrbilal' Alıntı:
bizim kendimiz çekerken sizi çektiğimiz fotoğraflar can'ın makinasında:smiley:
iyi o zaman onun yüklemesini bekleyelim, bu arada bunlar da gayet güzel olmuş teşekkürler, :smiley:

Resim 091 800x600

Resim 105 800x600

Resim 123 800x600

Resim 169 800x600

Resim 213 800x600

Herkese Merhaba,
Geziyi organize eden ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. İlk defa grubunuzla bir etkiliğe katıldım ve çok memnun kaldım. Umarım ilerde farklı organizasyonlarda buluşabiliriz. Ben de acemiliğime sığınarak beğendiğim birkaç fotoğrafımı paylaşmak istedim. Selamlar ....

DPP 0001

DPP 0004

DPP 0005

DPP 0006

DPP 0007

sinanunan' Alıntı:
Herkese Merhaba,
Geziyi organize eden ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. İlk defa grubunuzla bir etkiliğe katıldım ve çok memnun kaldım. Umarım ilerde farklı organizasyonlarda buluşabiliriz. Ben de acemiliğime sığınarak beğendiğim birkaç fotoğrafımı paylaşmak istedim. Selamlar ....

Biz teşekkür ederiz etkinliklerimize herzaman bekleriz.

Biz teşekkür ederiz etkinliklerimize herzaman bekleriz.
[/quote]
mustafa... nerde ortaköyde en son çekilen toplu fotoğraflar ... bir kişi bile paylaşmamış yahu :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR