5. Gezenbilir Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,975
Ynt: 5. Gezenbilir Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

tüm gelen ve sabaha kadar bizi yanlız bırakmayan arkadaşlarada özellikle teşekkür ederim başkasını bilmemde ben cok eğlendim acıkcası :smiley:)..funda sabah biz ayrılırken müzik şöleni vardı ne oldu sonu :smiley:

Etiketler

pamuk helvacıyı unlu yaptık :D

DSC 0031

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

bu fotoğrafları digital compact makina ile çekilmiştir.

DSC01081

DSC01091

DSC01101

DSC01145

DSC01265

Arkadaşlar fotolar bu kadar mı yoksa makineleriniz dijital değil filmli miydı ;D ;D ;D ;D kıyamadınız filimlere ondanmı fotolar az ;D ;D ;D

heyy fotoğrafçılar bu kadar mı fotoğraf çektik ? yeni görsel şaheserleri bekliyoruz. ;)

düzenleyen ve katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim, çok keyifli ve eğlenceli bir İstanbul gecesi idi,,
bi de üzerine sabah gelen arkadaş da Baharatı oldu :smiley:
fotoğraflar konusunda, bugün millet ancak kendine gelir , birazdan dökülmeye başlar, :smiley: bir de lütfen birisi bu fotoğrafları nasıl daha seri yüklerim söylesin.. boyutları çok büyük diye yüklemiyor..

Sizlerle katıldığım bu ilk etkinlik benim açımdan keyifli geçti. Alman çeşmesinin orada yediğim pilav üstü döner, ayran ve çay için ödemek zorunda kaldığım 25 tl içime otursa da gezinin güzelliği bu acı hatıramı bana unutturdu diyebilirim :smiley: Mütevazi Canon EOS 400D ve minik üç ayak ile çekmeye çalıştım ben de birşeyler ama hem sizlerdeki donanıma sahip olmadığım ve hem de bilgi ve tecrübe eksikliğim olması sebebiyle çok başarılı kareler çekemedim ama bunu denemiş olmak ve sizlerin bir parçası olmak beni mutlu etti. Tekrar görüşmek dileği ile..

IMG 0485

IMG 0354

IMG 0318

IMG 0412

IMG 0498

Gülsemin merhaba ben fotoğrafları picture resize programı ile boyutlarını ufaltıyorum gayet güzel ve kullanışlı ve ücretsiz bir program.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC 0271

DSC 0039

DSC 0221

DSC 0300

DSC 0331

Gülsemin, bilgisayrında yüklü olan " paint " ile fotoğraflarını çok basit bir şekilde küçültebilirsin.

Sevgiler

EMRE

düzenleyen ve katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim, çok keyifli ve eğlenceli bir İstanbul gecesi idi,,
bi de üzerine sabah gelen arkadaş da Baharatı oldu :smiley:
fotoğraflar konusunda, bugün millet ancak kendine gelir , birazdan dökülmeye başlar, :smiley: bir de lütfen birisi bu fotoğrafları nasıl daha seri yüklerim söylesin.. boyutları çok büyük diye yüklemiyor..

[/quote]

PAINT

ozdmrbilal' Alıntı:
Gülsemin merhaba ben fotoğrafları picture resize programı ile boyutlarını ufaltıyorum gayet güzel ve kullanışlı ve ücretsiz bir program.
yükledim , hemen deniyorum :smiley:

Resim 045 600x450

Resim 059 600x450

Resim 156 600x450

Resim 157 600x450

Resim 162 450x600

çok güzel ve eğlenceli bir etkinlikti emeği geçen herkese teşekkürler.

DSCF5382

DSCF5331

DSCF5452

DSCF5401

DSCF5404

Amore' Alıntı:
Gülsemin, bilgisayrında yüklü olan " paint " ile fotoğraflarını çok basit bir şekilde küçültebilirsin.

çok teşekkürler ,image resizer gayet iyi , tek tek uğraşmaya gerek kalmıyor tüm dosyayı birden küçültüyor..

Resim 163 600x450

Resim 167 600x450

Resim 183 600x450

Resim 184 600x450

Resim 225 600x450

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri