5. Gezenbilir Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,983

penguen

Zirve
Feci şekilde ağrıyan ayağıma rağmen inatla dört saat kadar yürüyüp ayrılmak zorunda kaldım ne yazık ki.. Arkadaşları görmek özellikle çok keyifliydi... Başka şehirlerden gelen konuklarımızla renklenen gezimizden bir kaç kareyi paylaşayım sizlerle...

Alman çeşmesinin önünde toplandık.
gezenbilir_070.JPG

Hep birlikte fotoğraf çektirdik.
gezenbilir_076.JPG

Pamuk helvasız olur mu hiç?
gezenbilir_078.JPG

Roma imparatoru I. Theodosius tarafından Mısır'dan getirilerek şimdiki yerine dikilen Theodosius Dikilitaşı...
gezenbilir_080.JPG

Dikilitaş'ı geçer geçmez sağda gördüğümüz şeker mi şeker bir şekerci dükkanı... Keşke vaktimiz olsaydı ve davetlerine icabet edebilseydik... İnşallah başka sefere...
gezenbilir_083.JPG

"Foto one dolar abla" Çok seviyorum memleketimin insanını :smiley:
gezenbilir_089.JPG

Etiketler
Ynt: 5. Gezenbilir Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

Ah şu elektrik telleri... Kese kese kuşa döndürdüm Bizans zamanında yangınları gözetlemek için inşa edilen 85 metrelik Beyazıt kulesini ama gene de bir tanesinden kurtulamadım :smiley:
gezenbilir_094.JPG

Ramazanın şerefine ışıl ışıl parlayan şerefeler...
gezenbilir_095.JPG

İlk molamız Vefa Bozacısındaydı...
gezenbilir_099.JPG

Bozdoğan kemeri...
gezenbilir_105.JPG

Süleymaniye Camii... Ve "Sevelim - Sevilelim" mahyası... Bence de son zamanlarda en çok ihtiyacımız olan şey bu...
gezenbilir_106.JPG

Katılamadık bu senede fotoğraflarla yetinelim barı ayrıca çok güzel gezi olduğuna eminin ellerinize sağlık şimdiden

dün gece istanbulda olmak vardı anasını satıyım

Hepinize teşekkür ederim çok güzel bir yürüyüştü, ilk defa katıldım herkes dost ve sıcak kanlıydı. Hepinizin eline ayağına sağlık :smiley:

çok güzel bir etkinlik ve güzel bir ortamdı herkeze çok teşekkür ederim.. İlk defa katıldım çok memnun kaldık.. Bursa'dan geldiğimize deydi. bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere

Harika bir gece gezisiydi... Bu sene fotoğraf çekmek yerini arkadaşların fotoğraf çekişlerini izledim ve kareler harika . O güzel kareleri dört gözle bekliyorum.Bu güzel akşamı bizimle ortaköy'de aydınlatan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim .

Gerçekten çok güzel bir geceydi. Biraz yorulmuş olsakta Bursa'mızın güzel ilçesi Orhangazi'den geldiğimize değdi. Etkinliği düzenleyen ve katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim / ederiz:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR