4x4 İle Arazide Temel Kullanım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,565

Etiketler
Ynt: 4x4 İle Arazide Temel Kullanım

doğan çelen' Alıntı:
Barış arkadaşım, ya da dosyalara göz atan başka arkadaşlar,

Eğer elinizde söz edilen durumlara uyan resim, çizim vb. varsa kitaptaki resimleri değiştirmek/metni geliştirmek vb. iyi olabilir.
Malum araçlar çok eski.

Teşekkürler,

Doğan Çelen

Merhaba Doğan Bey,

Bana özelden mail adresinizi yazarsanız, dökümanda kullandığınız fotolar yerine illüstrasyon ( çizimler ) yapıp size gönderirim. Telif vb. sorununuz da olmaz.

Barış

araci mumkun oldugunca bayiltarak kullanin ( yani motor stop edecekmis ve yolda kalacakmis gibi) ozellikle karli ve kaygan zeminlerde eger motor stop edecek gibi olursa hafif gaz vererek aracin bayilmasini engelleyebilirsiniz eger gazi fazla kacirirsaniz bu befer tekerlekler bosta donmeye baslayacaktir yani patinaj edecektir ki bu da kesinlikle istemedigimiz bir durumdur.

Doğan Çelen Bey çok teşekkürler. Paylaşımlarınız la biz ofroad meraklılarına ışık tuttunuz.

Konuyu hortlattım ama Doğan Çelen bey linkler ölmüş, arkadaşların söylediğine göre çok faydalı bilgiler olduğunu anlayabiliyorum, nasıl elde edebiliriz tekrar acaba??

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR