4x4 Ducato Dangel,i Karavana Çevirip Orta Asya Turu Yapmak Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şado Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,996

şado

Kamp III
Yer
İSTANBUL
4x4 DUCATO DANGEL'i kamper'e çevirip Orta asya turu yapmak istiyorum.ancak araç devamlı 4x4 özelliğinde olduğundan çok yakması,uzun yolda kasıntılı olup olmadığı ve performansı hakkında kuşkularım var.bu araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilirmi.

Etiketler
4x4 DUCATO DANGEL'i kamper'e çevirip Orta asya turu yapmak istiyorum.ancak araç devamlı 4x4 özelliğinde olduğundan çok yakması,uzun yolda kasıntılı olup olmadığı ve performansı hakkında kuşkularım var.bu araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilirmi.
aracınız var mı

İlanı inceledim.Araç 15 m3 kasa ama motoru 2300.Bu kasa için o motor küçüktür,kasa motora agır gelir bundan dolayı bu motor aynı kasada ki 2800 motordan daha çok yakar.Bence ilandaki araç sizin amacınıza hiç uygun değil.
Saygılar.

İlanı inceledim.Araç 15 m3 kasa ama motoru 2300.Bu kasa için o motor küçüktür,kasa motora agır gelir bundan dolayı bu motor aynı kasada ki 2800 motordan daha çok yakar.Bence ilandaki araç sizin amacınıza hiç uygun değil.
Saygılar.
Her ne kadar ilanda 15 m3 yazsada, benim kasadan gördüğüm kadarıyla araç 13 m3 gibi. Mercedes sprinter 4x4'lerde de (2001 model ve civarı) bildiğim kadarıyla 22oocc 130 bg lik motor var. Aslında 2300cc 120 bg motor yeterli olur diye düşünüyorum ama haklı olduğunuz bir nokta var bu araç 4x4 kullanıma uygun değil. Gerek uzunluğu gerek yüksekliği itibariyle. Belki yükseltme kiti ile biraz yükseltilebilir ama yeterli olur mu bilmiyorum.

Aracın kasası 13 m3 çok zorlu parkurlara girmeyecekseniz bence uygun ancak motorun yan olmasından dolayı 4x4 sistemi bana çok zayıf geldi.

8F936709 1B57 4783 9115 FE88DD5D296B 25851 000011B85588ADD6

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.