4x4 Bagaj Çekmece Uygulaması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan janberk34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,819

janberk34

Ana Kamp
Merhaba,

Bagaj kısmına çekmece veyahut camperbox tarzı bir uygulama yapmak istiyorum.

Örnekte görünen gibi sadece boş çekmece için çok yüksek fiyatlar ile karşılaştım forumda kendi yapan veya makul fiyatlarda bu uygulamayı yapan bir yer var mı desteğinizi rica edeceğim.

1598296362202

1598296395577

Etiketler
Ben de arıyorum bir süredir. Türkiye'de gördüğüm en güzel örneğini expedition mate diye bir firma yapıyor.
Ancak ucuz yollu bir şey bulamadım. En kötü bir mobilyacıya gidip yaptıracağım bu gidişle. Bulursanız haberleşelim :smiley:

20210530 181418
Bende çok aramış ve bulamamıştım. Uzun aramalar sonunda aradığımı Antalya'da buldum. Biri ölçü vermek diğeri montaj olmak üzere Ankara'dan iki sefer Antalya'ya giderek yaptırdım. Üstelik bu donanım benim istediğim şekilde bana özel yapıldı. Gayet memnunum. Sizin istediğinizden biraz daha farklı lakin sizde istediğinizi belirtirseniz sanırım size özel birşeyler yapabilirler.

Ben de arıyorum bir süredir. Türkiye'de gördüğüm en güzel örneğini expedition mate diye bir firma yapıyor.
Ancak ucuz yollu bir şey bulamadım. En kötü bir mobilyacıya gidip yaptıracağım bu gidişle. Bulursanız haberleşelim :smiley:
Merhaba bende marangoz bir arkadaşımın desteği ile bagaja uyguladım. Gayet memnunum aşagıya yapılış videosunu bırakıyorum arzu ederseniz iletişime geçip yaptırabilirsiniz. Sayfasında bir kaç farklı araca uygulanmış çeşitlerde var

Video: https://www.youtube.com/watch?v=vMvq0mIDZkE

Ekli dosyayı görüntüle 636908 Bende çok aramış ve bulamamıştım. Uzun aramalar sonunda aradığımı Antalya'da buldum. Biri ölçü vermek diğeri montaj olmak üzere Ankara'dan iki sefer Antalya'ya giderek yaptırdım. Üstelik bu donanım benim istediğim şekilde bana özel yapıldı. Gayet memnunum. Sizin istediğinizden biraz daha farklı lakin sizde istediğinizi belirtirseniz sanırım size özel birşeyler yapabilirler.
Çok güzel olmuş, fiyat olarak biraz yüksek kalıyor bana ama değerlendireceğim.

Çekmece olmasa da aracıma yatak yaptırdım uygun fiyata ben de. Kızılcahamam Sanayii içindeki tek mobilya ustası zaten. Gitseniz çok rahat bulursunuz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR