4×2 Pickupların Yakıt Durumu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Scabuk81 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,393

Scabuk81

Yeni Üye
Yer
Düzce
Öncelikle merhabalar. Aranıza yeni katıldım. İnternette istediğim cevapları bulamadığım için böyle bi konu açma ihtiyacı duydum. Yardımcı olursanız sevinirim. 4×2 2002-2006 arası bir pickup almayı düşünüyoruz. Ranger, Skystar, L200, Hilux, D-max düşündüğümüz arabalar. Yakıt tüketimi ve parça olarak en ekonomik olanı hangisidir ? Yakıt tüketimi olarak kaç krş yakarlar ? Hangisini önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Etiketler

Öncelikle merhabalar. Aranıza yeni katıldım. İnternette istediğim cevapları bulamadığım için böyle bi konu açma ihtiyacı duydum. Yardımcı olursanız sevinirim. 4×2 2002-2006 arası bir pickup almayı düşünüyoruz. Ranger, Skystar, L200, Hilux, D-max düşündüğümüz arabalar. Yakıt tüketimi ve parça olarak en ekonomik olanı hangisidir ? Yakıt tüketimi olarak kaç krş yakarlar ? Hangisini önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
4x2 manuel vites actyon sports 9 litre yakar digerlerinden az yakar skystar, l200 ,dmax den kuvvetlidir 2.0 motordur digerleri 2.5 ,

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorumunuz için teşekkürler. 2001 ford ranger hakkında bir bilginiz var mı ?
Mazda bt 50 dir aslinda kendileri motor cok yakar guc yok siz ssangyong alin bu saydiklarinizin hepsinden konforlu guclu ve ekonomiktir ama arkaya 750 kg dan sonra yuke cok gelmez makas yok ama konfor var

Ssangyoung bilindik marka olmadığı için biraz soğuk bakıyoruz. Bugün 2001 model Ford ranger baktık 17 bin tl istediler. Araba gayet iyi ama yakıt konusunda tedirginiz

Skystar 2004 vardı uzun yolda 7 litre gösterir nazik olursanız, şehir içi 10 litreyi görmek içten değil. Arka makaslar yüke gelir bana mısın demez aslında yüklü daha bir sessiz daha bir tank havasında oluyor :smiley:. Konfor aranmaması gerek taze ceylan gibi seker. Virajlarda yüksüz ise arkanın attığına defalarca şahit oldum belli bir süre sonra oyun kıvamına geliyor. Kamyon kullandığınızı unutmamak gerek. Arıza yüzü göstermedi yıllarca, rutin bakımlarını aksatmadan yapmıştım.
Özlüyor muyum? Kesinlikle evet :smiley:. 4x4'ü olsa bir de o vergileri ile her yıl muayeneye gitme derdi olmasa tadından yenmez, kendi bakış açımla.

Yorumunuz için teşekkürler. Nissan için çok yakıyor diye duymuştuk ama siz böyle bi yorumda bulundunuz. Demekki arabadan arabaya değişiyor

Ssangyoung bilindik marka olmadığı için biraz soğuk bakıyoruz. Bugün 2001 model Ford ranger baktık 17 bin tl istediler. Araba gayet iyi ama yakıt konusunda tedirginiz
Ben kendim sifir 4x2 almistim simdi annemde cok memnunuz satmadim satsan daha iyisi alinmayacagi icin surmeden almayin derim

Turbo takıntın yoksa 17 bin lira gibi bir parayı 2.7 td nissana verebilirsin adam akıllı kullanırsanız motoruna hiç birşey yapamazsınız.Yakıt konusundada toros taksi kadar anca yakar

2001 model turbosuz ford ranger aldık. Şuanlık yakıttanda motordan da gayet memnunuz servisede ustalara da gösterdik bi sıkıntısı yok. Yorumlarınız için teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR