460 kasa 280 GE

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 171
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,011
Ynt: 460 kasa 280 GE

son durum ;D

fotolar cep telefonu ,yakında detaylı yüksek çözünürlük foto ekliycem.

IMG 1262

IMG 1275

IMG 1276

IMG 1277

IMG 1278

Etiketler

cam filmlerini sökmeye teşebbüs ettim ama yapan çok sağlam yapmış varmıdır kolay çıkarmanın püf noktası??

saç kurutma makinesi ile ısıstsam mesela??

IMG 1279

masallah cok guzel gelismeler caglar.

teknik olarak ciklama yapabilin gardas ;) neler yaptin, neler kaldi.

birde kullandik sonra vx ile G arasinde ne farklar, artilar eksiler var.... cok faydali olur...

selamlar huseyin

hus55' Alıntı:
masallah cok guzel gelismeler caglar.

teknik olarak ciklama yapabilin gardas ;) neler yaptin, neler kaldi.

birde kullandik sonra vx ile G arasinde ne farklar, artilar eksiler var.... cok faydali olur...

selamlar huseyin

hüseyin selam..

aracın kasası tam bu vaziyet hoşuma gidiyor böyle kalacak..
şimdi içini biraz elden geçirip temizliyeceğim,birkaç ayrıntı var aklıma takılan ...

bir süre sonra (maddiyatla ilgili) yükseltme ve flanş işimiz var zaten sen biliyorsun ;)

vx80 ile kıyaslama yaparsak eğer::

80 kasanın sevdiğim özellikleri ; güç,kuvvet 212 beygir,otomatik vitesin dayanılmaz hafifliği ;D ;D, toyota sağlamlığı, sabit aks ,ön-arka diff kilidi, konforu....
bunun yanı sıra, fazla yakıt tüketimi , çok iri ve yuvarlak hatları, 2200 lira vergisi, parça yoksunluğu bir kısım sensör ,elektronik vs.ye sahip olmasıda negatif taraflarıydı bana göre.

iri ve ağır araç olmasının dezavantajlarını ,diff kilitleri ve gücü ile telafi ettiği için arazide de çok başarılı bir araç..

g sınıfında şu ana kadarki gözlemlerim
gücü beni tatmin edecek düzeyde (özellikle 280 veya 300 benzinli arıyordum zaten), uzun yolada gider yokuşta çıkar sorun yok ;D ;D
konforu 80 kasadan çokta kötü değil aralarında 10 yaş olmasına rağmen, camları kapattığım zaman gayet sessiz ve konforlu yolculuk edilebiliyor, altını üstünü detaylı incelediğimde sağlamlık konusunda toyotadan aşağı kalır bir tarafı yok, mühendisliği sağlam ve basit.
zaten sabit dingiller ve diff kilitlerimiz + yeterli derecede donanımı da mevcut.(klima ,hidrolik,elek ..cam vs.)
400 lira yıllık vergisi ,almancı akrabalardan ve sağolasın senden parça tedariki ile ;D ;D kendime çok uygun bulduğum bir arac...
kendi başıma 1 saatte göğsü söküp ,takabileceğim karizmatik köşeli fiziği ile aramızda güzel bir ilişki var ;D ;D ;D

arazide henüz sağlam bir test yapmadım, bu ay sonu kamp durumum var orda iyice bir denerim artık...

vay guzzummm !! C pek guzel duruyor masallah !! o artik emekli oldu. yika sil tekrar garaja park et :D demek ki sende tipik osmanli'sin....mercedes olmadan olmaz

cok gitmez 80'i satarsin, parayla guzel bir yazlik alarsin. iki mercedes yeter be kardes. bir makam isleri icin, digeri ise hem makam isleri , hemde geri kalan tum isler icin.

iyi gunlerde kullanamk dileklerimle...

huseyin

Merhaba , konuyu şans eseri buldum.

Sanırım Çağlar Beyin sattığı arabayı , benim de aracı Ahmet bey sayın almış bundan 4 yıl önce. Geçen hafta da Ahmet beyden ben satın altım bu aracı.

Çağlar beyin fotolarına bakınca plakadan anladım aynı araç olduğunu :smiley:

Full

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.