44 Model Wıllys Şanzuman Acil Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cipci52 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,977

cipci52

Ana Kamp
Arkadaşlar merhaba

çok yakın bı arkadaşım İzmir'den 44 model willys aldı. kendisi uzun süreli iş nedeni ile izmirde. aracı istanbula getirmişti kamyonla. dün kardeşi araçla giderken arkadaki sürücü uyarıyor araç yağ akıtıyor diye. inip bakıyor arazi şanzımanının altında baya ciddi şekilde yarık oluşmuş ve musluk gibi yağ akıyormuş. üzerine yürümeden sağ çekip çekici ile götürmüş aracını. bikaç ustaya göstermiş önce biz hallederiz demişler sonra aracı görünce biz bunun şanzımanını toplamayla uğraşamayız demişler. anllattığı kadarıyla aslında şanzımanda kırma veya kitleme gibi bişi olmamış. kendisi forumu falan bilmiyor benden yardım istedi. benimde aklıma burası geldi yabancı olduğum bi araç. sormak istediğim ;
1- bu şanzıman yapılabilir mi , yoksa değişmesi imi gerekir, şanzıman bulunabiliyor mu yoksa farklı modeller mi uyduruluyor , hangileridir?
2- özellikle İstanbul Anadolu yakasında bu araçlardan anlayan bu şanzımanı yapabilecek usta varmıdır bildiğiniz ?

şimdiden çok teşekkürler.

Etiketler
Ynt: 44 Model Wıllys Şanzuman Acil Yardım

yarık tan kastınız kırık Yada eksik Parça ise Değişimi daha sağlıklı olacaktır ama tamiri genelde mümkün arızalar verir bu şanzımanlar çok sert darbeler almadı ise kendi Çıkma şanzımanını hurdalıklarda bulabilirsiniz. usta seçerken bu Tür Araçlara bakan Ustaları seçerseniz daha sağlıklı olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

zaten asıl sıkıntımız usta..bildiğiniz var mı İstanbul özellikle Anadolu yakasında acaba?

çok teşekkürler. orçun ustayla görüştüm halledicek. konu kapatılabilir.

Jeep tamir bakım modifiye restore işleri yapılır
Klasik otomobiller konusunda telefon ile bilgi alabilirsiniz
Yılmaz Usta
0538 329 68 28
Marmaris*Muğla*Türkiye
Not: Ciddi konular için arayınız
Her model Jeep' ler konusunda çalışmalar devam etmektedir.
Jeep' ler üzerinde istediğniz her türlü çalışmalar yapılır.
Muhtelif yedek parçalar temin edilir.
Depolarda çeşitli teknik malzemer çıkma yedek parçalar vardır.

Unnamed 6

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri