35KRV88-Tem.Agu.2012-Yunanistan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zedzestion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 201
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,308

Etiketler
Panos & Zafira bıraktığımız gibi
Sipariş icin menüye bakıyoruz.Ramazan dolayisiyla alkol yok..:smiley:

ImageUploadedByTapatalk1344706024042457

ImageUploadedByTapatalk1344706212096079

Ebru Yetim' Alıntı:
Aynı restauranta aynı garson hizmet etmiş bizlere .Türkçe bilen ve Türkiye'De çalışmış Bulgar asıllı garson hanımla sohbet etmiştik .

Tatilinizin geri kısmını sağlıkla ,keyifle tamamlayıp dönersiniz inşallah .
Ebru yenge svetlanaya selamını ilettik.oda size selam söyledi. Ağustos'ta işi bırakıyormuş.evlenecekmiş
Bu arada panos & Zafira koordinatları
staticmap
Erithrou Stavrou, Kavala 652 01, Yunanistan

Ynt: 35KRV88-Tem.Agu.2012-Yunanistan

Mustafa kardeşim öncelikle resimler ve anlatımların icin teşekkürler.Ben,de süper teknoloji hastasıyım benim kullandığım telefon,da dur kızıma sormam lazım hah 3310 muş kardeşim cıktı aldım hala benimle bulduğum heryerde temizse alıyorum 5 tl cok pahalı ama şimdi 15 / 20 tl yaptılar fakat ben depoladım sanırım 8 10 tane var sinirlenince rahat atıyorum cocuklar topluyo takıyo calışmaya devam.Benim 3310 gibi o calışmaya devam sizde geziye kendinize iyi bakın sevgi ve saygılarımızla.Tunay & Tugay.bak budefa düzgün yazdım dimi.

Mustafa bey size iyi geziler dileriz, her sey gonlunuzce olsun. Ben de bu mesaji oglumun ipedinden yaziyorum ,gercekten cok kullanisli bir cihaz,oglumun elinden zor kaptim :smiley:

TUGAY58' Alıntı:
Mustafa kardeşim öncelikle resimler ve anlatımların icin teşekkürler.Ben,de süper teknoloji hastasıyım benim kullandığım telefon,da dur kızıma sormam lazım hah 3310 muş kardeşim cıktı aldım hala benimle bulduğum heryerde temizse alıyorum 5 tl cok pahalı ama şimdi 15 / 20 tl yaptılar fakat ben depoladım sanırım 8 10 tane var sinirlenince rahat atıyorum cocuklar topluyo takıyo calışmaya devam.Benim 3310 gibi o calışmaya devam sizde geziye kendinize iyi bakın sevgi ve saygılarımızla.Tunay & Tugay.bak budefa düzgün yazdım dimi.
Süpersiniz sabah sabah iyi güldük sayenizde..

drares' Alıntı:
Mustafa bey size iyi geziler dileriz, her sey gonlunuzce olsun. Ben de bu mesaji oglumun ipedinden yaziyorum ,gercekten cok kullanisli bir cihaz,oglumun elinden zor kaptim :smiley:
Teşekkür ederiz.nedense zaten biz bir alıştık laptoplara ipadler hep cocukların oldu.aslinda iyi kullanıldığında büyükler ellerinden bırakamıyor.yasemin benim eski Ipad e el koyuna ben Ipad2 almıştım.onada Ebru sulanıyor ama yok 3 çıkmadan olmaz:smiley:

Gülmenize sevindik kardeşim sabah sabah 1 kilo pirzola yerine gectiğse ne mutlu bize takip,deyiz sevgi ve saygılarımızla.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.