35KRV88-Tem.Agu.2012-Yunanistan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zedzestion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 201
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,174
Batis kamp icinden resimler devam bir cok kamçı kampa aylardır kök salmış vaziyette yaşıyor.

ImageUploadedByTapatalk1344677430596091

ImageUploadedByTapatalk1344677473691671

ImageUploadedByTapatalk1344677504308000

Etiketler
Ynt: 35KRV88-Tem.Agu.2012-Yunanistan

zedzestion' Alıntı:
Cavid abi Özlüce Kimyon benim eve yakın bana geliyorsun abi ben sizi basımın üstünde götürüyorum.Ama ben burdan dönmeden gelirseniz Bursa-İzmir eski yolu üzerinde Uludağ Üniversitesi kampüs girişine 1 km kala sagda Özdilek marketin yani

Teşekkürler önerinize.
Yeri çok kolaymış; 41 yıldır kullandığım yol. :smiley: ;)

Cavid Sezen

zedzestion' Alıntı:
Ayrıca Cavit abi şimdi kızacak ama iPhone nin paylaşım özelliğini de actım modem gibi kullanıyoruz.babam laf aramızda bana yürüyen internet der..:smiley:)

Olur mu öyle şey hiç? ::smiley: Kullanıp hakkını verdiğiniz, her anlamda işinize yarayan her aygıta verilen para helal olsun; benim sözüm, alıp kullanmayan, statü simgesi olarak görenlere... ;)

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Olur mu öyle şey hiç? ::smiley: Kullanıp hakkını verdiğiniz, her anlamda işinize yarayan her aygıta verilen para helal olsun; benim sözüm, alıp kullanmayan, statü simgesi olarak görenlere... ;)

Cavid Sezen
Valla Cavid abi ben iPhone u telefon dısında hersey icin kullanıyorum mesela dün gece yatmadan sinek kovucu yaptım desem hatta buyrun Buda resmi desem

ImageUploadedByTapatalk1344683526349439

zedzestion' Alıntı:
Valla Cavid abi ben iPhone u telefon dısında hersey icin kullanıyorum mesela dün gece yatmadan sinek kovucu yaptım desem hatta buyrun Buda resmi desem

işe yarıyormu , sinekler için , bende denemek istiyorumda kullanan olarak size sormak istedim

zedzestion' Alıntı:

Bu ekimde, I Phone5 çıkıyor diye biliyorum. Oğlum, alayım mı almayayım mı ikileminde, "bir çuval para, yapar mı acaba?" diyordu geçen görüşmemizde; linki göndereyim de bir baksın, Mustafa Ağabey'i neler yapıyor bu aygıtla!... :eek:

Cavid Sezen

Steve jobs un ürettiği her alete ben kefilim abi.. nur icinde yatsın büyük adamdı. :smiley: saka bir yana her kurusu hakeden bir alet heleki 5 şarjsiz olacak deniyor sabırla bekliyoruz.
Bu arada yola çıkarken gecen seferki gibi olmasın diye yoklama yaptım :smiley:

ImageUploadedByTapatalk1344686956545531

ImageUploadedByTapatalk1344687047327857

En de 7 ay önce Mustafa'ya hediye almıştım. Ama o kadar beğendim ki soluğu tekrar satıcıda aldım. Verdiğiniz paraya değiyor. Mustafa bey, bende teknolojinin bize sunduklarını çok seviyorum. Bizimde sizin fotodaki gibi bir sürü ıvır zıvırımız var. Eniştemde sevdiğimi bildiğinden iş gezisinde Katar'dan yeni ipad getirdi bana
Batis kampla ilgilenen beyin annesi çok iyi Türkçe biliyor. Bayanlar tuvaletinin karşı tarafında genoş alanda kalıyorlar Selam ederiz.

Ebru Yetim' Alıntı:
En de 7 ay önce Mustafa'ya hediye almıştım. Ama o kadar beğendim ki soluğu tekrar satıcıda aldım. Verdiğiniz paraya değiyor. Mustafa bey, bende teknolojinin bize sunduklarını çok seviyorum. Bizimde sizin fotodaki gibi bir sürü ıvır zıvırımız var. Eniştemde sevdiğimi bildiğinden iş gezisinde Katar'dan yeni ipad getirdi bana
Batis kampla ilgilenen beyin annesi çok iyi Türkçe biliyor. Bayanlar tuvaletinin karşı tarafında genoş alanda kalıyorlar Selam ederiz.
Tamam resepsiyoncuysa da teyzeyede selamınızı ileteceğiz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.