35KRV88-Tem.Agu.2012-Yunanistan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zedzestion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 201
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,174
Evet pargaya 60 km kala bir gişe ve 5 euro daha :smiley: cok para lazım komşuya ama yollardan toplayamaz gibi geliyor bana.gisedekiler gram İngilizce bilmiyor sadece bişey öğrenmişler fayfyuro :smiley:
staticmap
Ε;γνατα Ο;δς, Dodoni 455 00, Yunanistan

ImageUploadedByTapatalk1344891188629215

Etiketler
Forumdaki diyaloglarin maksadını aştığını düşündüğümden gezi yazıma burada son veriyorum destekleyen ve takip eden herkese teşekkür ederim
Saygı ve sevgilerime
Mustafa güler

Ynt: 35KRV88-Tem.Agu.2012-Yunanistan

Mustafa bey çok güzel ve keyifli bir gezi yaptık sayenizde, sizle birlikte bizlerde Yunanistan turuna katıldık... :smiley:Devamını bekleriz..

Sevgili Mustafa,

Yunanistan gezinizin keyifle sonlanmasını diliyorum. Biliyorum zor bir misyon üstlendin ilk defa ve yurtdışı gezisinde naklen
yayın yapar gibi anı bizlere yaşattın teşekkürler.

Bu zor ve yorucu bir o kadarda dikkat dağıtıcı uğraş kaldıki eşin ve kızın ile tatilin keyfini sürmek varken emek ve zaman
harcadın. Senden ricamız güzel bir tatilin keyfini sürün, dönüşte herşey farklı olacaktır eminim. O zaman kaldığın yerden
paylaşmanı bekliyor olacağız. Selamlar.

zedzestion' Alıntı:
Forumdaki diyaloglarin maksadını aştığını düşündüğümden gezi yazıma burada son veriyorum destekleyen ve takip eden herkese teşekkür ederim
Saygı ve sevgilerime
Mustafa güler

sevgili mustafa , ben yazınızı ilgiyle izliyordum , ancak gezisinizin keyifli olması dileklerimizle ii eğlenceler

Mustafa Bey, naklen yayının akçalı yönünü bilemem ama biz memnunduk. ;) Kararınıza saygı duyarım; olmazsa dönüşünüzde bekleriz sürmesini... :smiley:

İyi dinlenceler!...
Cavid Sezen

Mustafa bey merhaba,

kime kızıdıgınızı yada kiminle tartıştıgınızı bilmiyorum. Ama;

sizlerin,bizlerin misyonu var..O da karavan dünyasını büyütmek..Gezdiklerimizi,yaptıklarımızı yazmak anlatmak.Daha emekleme dönemindeki bu güzel ugraşın layık oldugu yere gelmesini saglamak..

İnşallah tez zamanda bu güzel gezinizi yazı ve fotograflarla bizleri izlemekten mahrum bırakmazsınız..
selamlar..

güngör' Alıntı:
Sevgili Mustafa,

Yunanistan gezinizin keyifle sonlanmasını diliyorum. Biliyorum zor bir misyon üstlendin ilk defa ve yurtdışı gezisinde naklen
yayın yapar gibi anı bizlere yaşattın teşekkürler.

Bu zor ve yorucu bir o kadarda dikkat dağıtıcı uğraş kaldıki eşin ve kızın ile tatilin keyfini sürmek varken emek ve zaman
harcadın. Senden ricamız güzel bir tatilin keyfini sürün, dönüşte herşey farklı olacaktır eminim. O zaman kaldığın yerden
paylaşmanı bekliyor olacağız. Selamlar.
Cok değerli Levent abicim.
Üzülerek bildiriyorumki forumla birşey paylaşmayı düşünmüyorum.cunku yukarıda da belirttiğim gibi tanimadiginiz ve sizi zerre tanımayan insanlardan maksadını asan cevaplar gelebiliyor.beni tanıyan ve yakın oldugum herkese Facebook sayfam twitter adresim açık. diledikleri gibi naklen yayınımı takip edebilir yorum yazabilirler.

Kişisel cevaplara tapatalktan maalesef cevap yazılamıyor bu yüzden cevaplayamadiklarim lutfen yanlış anlamasın.

Sayın Mustafa bey Yunanistan gezinizi keyifle takip ederken formdan ayrılma kararınızı üzülerek okudum sakin kafayla birkez daha düşünmenizi tavsiye ederim yinede son karar sizindir.

karavan arama süreciniz ve hızla sonuca gitmenizden tez canlılığınız anlaşılıyor. Ancak forumdaki paylaşımlardan ayrılma hususunda aynı tezcanlılık ve kararlılıkta olmamanızı temenni ederim.....Her durumda, kararınız değişmez ise ana kadar olan paylaşımlarınız için teşekkürler ....
Kalin sağlıcakla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.