35KRV88-Tem.Agu.2012-Yunanistan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zedzestion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 201
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,309

zedzestion

Kamp III
Yer
Bursa
Web
www.guler.us
Evet sonunda bir konu açıp seyahat notlarına başlayalım.
Aslında coktan baslardik da saolsun Ebru Yasemin'in ve benim laptopun olduğu çantayı unutmuş:smiley:
Neyse telefonla ve onun bilgisayar ile devam edicez artık.

Etiketler
Ynt: 35KRV88-Tem.Agu.2012-Yunanistan

Suan Kavala Batis camp tayiz dün geldik.3 gündür Alexandrapouli'deydik.burasini beğendik sanırım birkaç gün kalacağız

zedzestion' Alıntı:
Evet sonunda bir konu açıp seyahat notlarına başlayalım.
Aslında coktan baslardik da saolsun Ebru Yasemin'in ve benim laptopun olduğu çantayı unutmuş:smiley:
Neyse telefonla ve onun bilgisayar ile devam edicez artık.

Oooo felaket desenize.Neyse pozitif bakalım en önemlisi yolda sınız yani,çok güzel.İyi geziler.
Biri bitiyor biri başlıyor arkadaşlar çok şanslıyız

Mustafa kardeşim yolunuz acık gönlünüz hoş olsun..Yine zevkle izleyeceğimiz bir gezi olacak.. elinizden geldiğince resim bekliyoruz ....

İyi yolculuk, güzel gezi ve dinlenceler dilerim!... :smiley:

Cavid Sezen

Ben Ebru

Ebru ,Mustafa çiftinin gezileri birbirine karışacak isimlerden dolayı :smiley:)))

Biz bayrağı size devrettik .Tadını çıkarın .Batis plajı güzel .Akşamda şehir merkezi güzel oluyor .Dışarıda yemek isterseniz limana yakın Panos& Zafira restaurant güzel .Thassos adasının plajları güzel ama genel olarak başka Yunan adaları gördüğüm için beğenmedim

İyi eğlenceler

Güzel ve planladıgınız gibi bir gezi olmasını diliyoruz...

Bol fotograf lütfen.. :D :D

FPNeFBS3

pic.twitter.com/FPNeFBS3

mayıstosböce' Alıntı:
Oooo felaket desenize.Neyse pozitif bakalım en önemlisi yolda sınız yani,çok güzel.İyi geziler.
Biri bitiyor biri başlıyor arkadaşlar çok şanslıyız

Evet sukur yoldayiz..ve Allah'tan dogustan cevat kelle bendeniz eksik donanimla bile idare ediyoruz.bakalim nereye kadar gidebilecegiz:smiley:

mustafayetim' Alıntı:
Gezinizin keyifli geçmesini temenni ediyorum.

Abi aramissin duymadim sonra ben aradim sen duymadin.Ben dedim benim Ebru'ya birazdan geliyorlar mangali yakalim diye..:smiley:) Ama siz Batis'de kalmissiniz.Neyse kismet ne yapalim..Burayada bakamayinca bulusamadik.aslinda persembe ayrilabilirdik alexandrapouliden Ebru yengenin mesajini cuma gorunce cok uzulduk.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.