29 Şubat Yalancı Bahar Çınarcık Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,912
Teşekkürler Arkadaşlar. :smiley:
Bizim buralarda Kardelenler yavaş yavaş kendilerini göstemeye başladılar. Diğer çiçekleride 2-3 ay sonra göreceğiz!Teşekkürler.
Hüseyin Bey, dediğiniz gibi Almanya'nın ikliminde baharı biraz daha geç görüyor. Türkiye'de şimdilik daha şanslıyız. Birçok yere karavanımızla gidebiliyoruz. Türkiye'nin bir kesiminde bahar havası varken, bir yerler yaz gibi bazı kesimleri de kar altında kışı yaşıyor. :smiley:

harika ya. okurken dalıp gidiyorum.
SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkür ederiz. Beğendiğinize memnun olduk.

Baharın müjdecisi cemre hava, su derken toprağa erken düşürmüşsünüz.
İlhan Abi, Ah şu cemreleri düşerken bir yakalayabilsem. Tutup bırakmayacağım. ;)

Etiketler

Ferhat abi keşke su düşen şelelesi nede gitseydiniz. 2010 da küçükkumla dan babamları almaya gittiğimde etrafı biraz gezeyim diye çıktığımda haydariye köyüne çıktım orada da sarı tabelada su düşen şelalesni görünce girdim yola ama yol kötü bir tarafı uçurum bir tarafı dağ birçok yerinde tek araç gidebiliyor babam çok tedirgin oldu dönelim diye ısrar edince geri dönmek zorunda kaldım tahminim birkaç km yolum kalmıştı döndüğümde biraz araştırdım çınarcık tarafından ulaşım çok daha kolaymış. Selamlar

Ferhat bey kısa da olsa güzel bir gezi yapmışsınız. Siz zaten pazara domates alamaya gitseniz, altından güzel bir gezi yazısı çıkabilir. 29 Şubat'ı farklı değerlendirerek özel bir gün haline getirmişsiniz, paylaşımınız için teşekkür ederim.

Ferhat abi keşke su düşen şelelesi nede gitseydiniz. 2010 da küçükkumla dan babamları almaya gittiğimde etrafı biraz gezeyim diye çıktığımda haydariye köyüne çıktım orada da sarı tabelada su düşen şelalesni görünce girdim yola ama yol kötü bir tarafı uçurum bir tarafı dağ birçok yerinde tek araç gidebiliyor babam çok tedirgin oldu dönelim diye ısrar edince geri dönmek zorunda kaldım tahminim birkaç km yolum kalmıştı döndüğümde biraz araştırdım çınarcık tarafından ulaşım çok daha kolaymış. Selamlar
Yalova bölgesinde gezilecek birçok güzel yer var. Bir dahakine de Sudüşen'e gideriz. Öneri için teşekkürler. :smiley:

Ferhat bey kısa da olsa güzel bir gezi yapmışsınız. Siz zaten pazara domates alamaya gitseniz, altından güzel bir gezi yazısı çıkabilir. 29 Şubat'ı farklı değerlendirerek özel bir gün haline getirmişsiniz, paylaşımınız için teşekkür ederim.
:D Teşekkürler..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri