29 Ekım 2013 Ankara Zıyaret Kampanyası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bulent kocoglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,816

bulent kocoglu

Kamp III
Web
www.anadol.org
Sedat Bey şahsında,
Gezenbilir İstanbul mederatörlerine çağrımdır.
İstanbul da ikamet eden ve halen bu yaşına gelmiş,- 18 yaş ve üzeri-
Ankara'yı görmemiş, Anıtkabiri, eski meclisi görmemiş "gezenbilir"ci arkadaşlar olduğunu duydum.

Sizlere Ankara dan çağrı yapıyorum
Gelin bir organızasyon yapın 29 Ekimde Ankara turu düzenleyin

Benim ofisim Anıtkabirin sokağında ve ben sürekli olarak İstanbul dan -AKP veya CHP- belediyelere ait otubüslerin Ankaraya günübirlik turlar yaptığını görüyorum
Tam seçim arefesi, hangi belediyeye gitseniz size araç tahsis ederler. -İsmi malum bir belediye direk atlar zaten-

"Eyy, İstanbul'lu gezenbilirci kardeşim sen nasıl bilircisinki, daha Anıtkabiri görmedin.
Çocukların sorsa ne diyeceksin".

Hadi bakalım bekliyoruz. Sonbaharda Ankara bir başka güzel olur..........

Selamlar

Bülent Koçoğlu

Etiketler
Ynt: 29 Ekım 2013 Ankara Zıyaret Kampanyası

Bak bu huyunu seviyorum bülent abi. (defender ıma ilişmediğin sürece) biraz kafam acıdı ama kısmet diyorum 29 ekime.

İstanbul'lular

Ha gayret, köprüyü geçip, Anadolu otobanına bir girebilseniz
4 saat sonra Anıtkabirde aslanlı yolda yürüyo olacaksınız

Ha gayret

Merhabalar,
Sayın Koçoğlu, çok iyi fikirde sadece İstanbullularımı bekliyorsunuz.
Başka yerlerden de gelenler olsun elimizde bayraklar ve hep bir ağızdan dünyanın en büyük korosunu oluşturup ATAMIZIN sevdiği türküleri söyleyelim.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Niyazi Bey,

sizin yolunuz nasılsa Ankara'dan geçer

Bu istanbullular , heleki, Avrupa yakasında yaşayanlar, köprüyü bu tarafa geçmekten korkarlar.
Anadolu yakasında yaşayanlarda , denizden uzaklaşamazlar. Japonya,Pakistan bizim için neyse, Adapazarı onlar için aynı şeydir.
Allahtan epey bir kısmını devlet , askerlik bahanesine kısa sürede olsa oradan kovalıyor :(

Benim, bacanağım var. İkitelli de oturuyor. En son , Bogazı ne zaman gördün dedim.
epey düşündü, kaşındı, 12 sene olmuş, boğazı görmemiş :smiley:

bkocoglu' Alıntı:
İstanbul'lular

Ha gayret, köprüyü geçip, Anadolu otobanına bir girebilseniz
4 saat sonra Anıtkabirde aslanlı yolda yürüyo olacaksınız

Ha gayret
Abi otobandan Ankara 4 saat ama bahçeşehirden otoban girişide 4 saat :smiley:

Ankara ile yakın tarihe kadar Anıt Kabir'in Ankara'da oluşu dışında bir bağlantımız olmamasına rağmen,özellikle Anıt kabiri önce çocuklarıma ,yeğenlerime,sonrasında ise torunlara ziyaret ettirmek vesilesi ile defalarca geldik Ankara'ya,bu kez bayramla birlikte önceden planlanmış güney programımız olduğundan bu anlamlı davetinize uyamıyacağız.Teşekkürler girişiminiz ve anlamlı davetiniz için.

dturan' Alıntı:
Abi otobandan Ankara 4 saat ama bahçeşehirden otoban girişide 4 saat :smiley:

Yaw altında dağ gibi araba var,
herhal Ankara da kimsen yok.
Al çocukları bir hafta sonu gelin. Misafirim olun,
Evde 2 odamız boş, bebeler evlendi gitti.
Evimin balkonundan Anıtkabir çok güzel görünüyor.
Anıtkabir manzarası ile istesen sahlep , istersen rakı içeriz. -Yanında angara simidi-

Bayramda gelme, yokum. torunlarla vakit geçirecem.

Teklifim çok ciddidir.

Çok güzel bir düşünce ve çok güzel bir organizasyon. Tebrikler.
Her Türk'ün ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının mutlaka Anıtkabir'i görmesi, Ata'yı ziyaret etmesi hayır dualarını esirgememesi gerekir.

nkurtkaya' Alıntı:
Çok güzel bir düşünce ve çok güzel bir organizasyon. Tebrikler.
Her Türk'ün ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının mutlaka Anıtkabir'i görmesi, Ata'yı ziyaret etmesi hayır dualarını esirgememesi gerekir.

Ee
buyurun dilinizin altindaki baklayi cikartin .....

Bakla yok bence Bülent abi, düşüncen çok güzel her yaştan herkesin mutlaka gitmesi ve görmesi gereken, bu günlerde unutturulmaya çalışılan değerleri çocuklarımıza hatırlatma fırsatı. Lütfen abiler bari bu konuda polemiğe girmeyin

bkocoglu' Alıntı:
Sedat Bey şahsında,
Gezenbilir İstanbul mederatörlerine çağrımdır.
İstanbul da ikamet eden ve halen bu yaşına gelmiş,- 18 yaş ve üzeri-
Ankara'yı görmemiş, Anıtkabiri, eski meclisi görmemiş "gezenbilir"ci arkadaşlar olduğunu duydum.

Sizlere Ankara dan çağrı yapıyorum
Gelin bir organızasyon yapın 29 Ekimde Ankara turu düzenleyin

Benim ofisim Anıtkabirin sokağında ve ben sürekli olarak İstanbul dan -AKP veya CHP- belediyelere ait otubüslerin Ankaraya günübirlik turlar yaptığını görüyorum
Tam seçim arefesi, hangi belediyeye gitseniz size araç tahsis ederler. -İsmi malum bir belediye direk atlar zaten-

"Eyy, İstanbul'lu gezenbilirci kardeşim sen nasıl bilircisinki, daha Anıtkabiri görmedin.
Çocukların sorsa ne diyeceksin".

Hadi bakalım bekliyoruz. Sonbaharda Ankara bir başka güzel olur..........

Selamlar

Bülent Koçoğlu

YASAKLI ÜYE Forumun Sanal Ortamının arkasına sığınıp diğer üyeleri rencide edici ve hakarete varacak tarzda yazılar ve yorumları bilerek yazmak.

Bu adamı bunun içinmi yasakladınız???

Helal olsun sizlere,

Birkaç köşeli araba sahibinin kişisel hırsına esir oldunuz.

Helal olsun diyorum......

Merhaba,

Aslında Ankara cok iyi olur ama salı gunüne geldigi icin belki zamanlama ile alakalı sorun olabilir ama 10 Kasım pazara geliyor :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri