26-27 Mart Kızılcahamam Çamkoru Kampımız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan centilmen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,825
Ynt: 26-27 Mart Kızılcahamam Çamkoru Kampımız

Zerrin hanım merhabalar.
Evet çamkoru bahar başıda olsa çok güzeldi, helede Hikmet kardeşim ve ailesi ile dahada güzeldi.
Işık dağına gelmeyi çok istiyoruz inanın. Ama karavanda ısıtıcım yok malesef. :( Kimbilir o zaman kadar bir ısıtıcım olur belki. Kamp yapılacak alanda elektrik alma şansımız yok sanırım.
Bizdende sevgi ve selamlar.

Etiketler

centilmen' Alıntı:
Teşekkürler Rıfat. Evet güzel geçti, daha da güzeli bir gün hep beraber olmak diye düşünüyorum. Işık dağı gezisine katılabilecekmisin acaba ?
herhangi bir sorunum olmazsa katılmayı düşünüyorum.

Ümit ve Hikmet Beyler
Ankara'nın kışında baharı yaşamak harika.Kutluyorum sizleri.Paylaşımınız için teşekkürler.

Ümit Bey merhaba, Işık Dağın da elektrik alma olanağımız yok, tamamen bakir bir alana gidiyoruz, ancak tüm gece ateşimizi yakacağız, çadırda kalacak olan bizler uyku tulumlarımız ile kendimizi ısıtacağız, bir de tulumların içine pet şişelere koyacağımız sıcak sularla daha sıcak bir şekilde uyumayı sağlayacağız, sizler içinde çözümler mutlaka üretiriz sanırım :smiley:

Selamlar, sevgiler

centilmen' Alıntı:
Zerrin hanım merhabalar.
Evet çamkoru bahar başıda olsa çok güzeldi, helede Hikmet kardeşim ve ailesi ile dahada güzeldi.
Işık dağına gelmeyi çok istiyoruz inanın. Ama karavanda ısıtıcım yok malesef. :( Kimbilir o zaman kadar bir ısıtıcım olur belki. Kamp yapılacak alanda elektrik alma şansımız yok sanırım.
Bizdende sevgi ve selamlar.

Rıfat Bey çok sevindim, görüşmek dileğiyle, selamlar..

rtulun' Alıntı:
herhangi bir sorunum olmazsa katılmayı düşünüyorum.

celal yalçın' Alıntı:
Ümit ve Hikmet Beyler
Ankara'nın kışında baharı yaşamak harika.Kutluyorum sizleri.Paylaşımınız için teşekkürler.

Sayfamızı ziyaretiniz için biz teşekkür ederiz Celal bey Çamkoru gerçekten güzeldi.

Merhabalar,

9 Nisan-14 Mayıs 2011 tarihleri arasında Ankara'daydık. Üç hafta sonu Kızalcahamam ve çevresindeydik. Ayrıca Çubuk Barajı ve Karagöl'e, Gölbaşı'na gittiğimiz halde maalesef hiç bir karavancı arkadaşa rastlayamadık.. :-[ :-[

Bir başka sefere görüşmek dileklerimizle sağlıklı günler...

Ülker&Yavuz

Ülker hanım ve Yavuz bey Ankarada epey gezmişsiniz. Keşke haberimiz olsa idi sizleri ve tüm dostları ağırlamaktan, misafir etmekten onur duyardık. Birdahaki sefere inşallah.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR