26-27 Mart Kızılcahamam Çamkoru Kampımız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan centilmen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,824
Ynt: 26-27 Mart Kızılcahamam Çamkoru Kampımız

erdenbay' Alıntı:
Hikmet arkadaşımızın VW ustalığında üstüne yok, ama mangal yönündeki ustalığını doğrusu bilmiyordum.
Ee kısmetse buluşmamızda bu yöndeki (mangal) ustalığını da görmek isterim hani ;)

Bütün Ankara'lı karavan dostlarına da ayrıca selamlar ve güzel kamplar diliyorum.

Selam ve sevgi bizden size Erden bey. Bir araya gelelim hele mangal kolay.

Etiketler

buralpdi' Alıntı:
bahar ile birlikte karavanlarda yollara çıkmaya başladı, mutlu geziler :smiley:
Sizede mutlu geziler dilerim Levent.Nasılsa karavan bitti , baharda geldi artık.

berkcantp' Alıntı:
Ümit bey, sizin Hikmet beyle kampa gideceğinizi biliyordum fakat Raptor'un açtığı sayfada sanki yalnız gitmişler gibi algıladım yoksa eski tarihli kampınımı okudum bilemiyorum. Oraya Ümit beyde gelecekti-gelmedi mi gibi notta düştüm. Fakat şimdi karavanınızla pırıl pırıl renklerin içinde kamp yaptığınıza sevindim. Kutlarım.

İlhan bey okuduğunuz Hikmetin aynı yere yaptığı önceki gezisi ben katılamamıştım.
Sizde Bursa cıvarındaki sayısız seçeneği değerlendirmeye başlarsınız artık.

drares' Alıntı:
Ümit bey, kampınızın fotoğrafları içimizi ısıttı. Kamp ateşi başında sohbet etmeyeli çok zaman oldu, sayenizde hasret giderdik. ;) ;) ;)
Bu tür kampları ailecek yapmak bence çok önemli. Hep birlikte zevk almak paylaşımı arttıracaktır. Güzel paylaşımınız için teşekkürler. :smiley: :smiley: :smiley:
Hep birlikte zevk almak gerçekten önemli Haşmet bey kimbilir birgün aynı kamp ateşinin başında sohbetin koyusuda nasip olur.

orsaalabanda' Alıntı:
Oh ne güzel.. Çiğdemler de açmış, mis gibi.. İzmirliler ne diyordu?.. "Allah içinize sindirsin.." :smiley:

Teşekkürler paylaşım için. Selamlar...
freediver2009' Alıntı:
Ümit bey keyifli geziler.
gezmen' Alıntı:
Ankara'ya da bahar gelmeye başlamış; size de... Doğanın koynunda geçirilen saatler, günler... ne doyumsuz zaman dilimleridir; kutlarım sizi... :smiley:

Cavid Sezen

İzmirliler güzel söylemiş "Allah ciümlemizin içine sindirsin ağzının tadını bozmasın inşallah" Okuduğunuz ve beğeniniz için biz teşekkür ederiz Cem.
Teşekkürler Cavid bey, Ömer bey.

Çamkoru Ankara'lı karavancılar için güzel bir buluşma alanı olmaya doğrumu gidiyor diye düşünmeden edemedim. Hikmet bey ve Ümit beyin paylaşımları
ve alandan güzel görüntüler ile Marmara bölgesinin poyrazları gibi bir sürecin başlangıcı olmasını ve dostluklarında katılımlarla artmasını dilerim.

Bu aralar işlerden dolayı internete fazla giremedim hatta fotoğraflar benim makinda olduğundan Ümit ağabaye fotoğrafları bile ançak gönderebildim. Çok keyifli bir haftasonu kampıydı .Ümit ağabey ve eşi Gülderen hanımın karavan la ilk gezileri olması ve karavanın eksikleri nin giderilmesi açısından aynı zamanda bir test gezisi ve kampı oldu.ama tabikii o eksikler veya fazlalar bir iki kamp yapmayla bitmez .Ümit ağabey den devamını bekliyorum şartlar elverdiği sürece ben hep varım.havalarda ısınmaya başladı ve faaliyetleri artırmanın zamanı geldi.beğenilerini sunan herkese teşekkür ederim..

ocak ayındaki gezide ve mart ayındaki gezide aynı gün içinde aynı bölgeye ayrı ayrı gitmişiz... Gerçi 2 ocak gezi dönüşü yolda lt camperi de birara gördüm diye hatırlıyorum tanışmadığımız için karşılaşamadık forumda resimleri görünce artık bu kadar tesadüf olur diye yazmak istedim yine aynı gün gidersek bu sefer yine üzüleceğim...saygılar

Ümit bey gezinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.Karavanınızın arkasında uydu anteni görüyorum. tv sorununu nasıl çözdünüz. Ne tür bir sistem kullandınız. Maliyeti ne oldu.Sonuçtan memnunmusunuz. bilgi verirseniz sevinirim. Selamlar.

raptor' Alıntı:
Bu aralar işlerden dolayı internete fazla giremedim hatta fotoğraflar benim makinda olduğundan Ümit ağabaye fotoğrafları bile ançak gönderebildim. Çok keyifli bir haftasonu kampıydı .Ümit ağabey ve eşi Gülderen hanımın karavan la ilk gezileri olması ve karavanın eksikleri nin giderilmesi açısından aynı zamanda bir test gezisi ve kampı oldu.ama tabikii o eksikler veya fazlalar bir iki kamp yapmayla bitmez .Ümit ağabey den devamını bekliyorum şartlar elverdiği sürece ben hep varım.havalarda ısınmaya başladı ve faaliyetleri artırmanın zamanı geldi.beğenilerini sunan herkese teşekkür ederim..

Sayın YDENİZ beğeninizden dolayı biz tesekkür ederiz. Tv konusundaki sorularınızın muhatabı alıntı yaptığım raptor rumuzlu Hikmet kardeşimdir. Gördüğünüz tv anteni bulunan araç onun. Kampa beraber gitmiştik.
Sayın abucam inşallah birgünde birlikte gideriz ya da orada karşılaşır ve tanışırız.
Sevgi ve dostlukla kalınız.

Sayın Centilmen,
Diğer toplu gezilere katılımı tutturmak çok zor olabiliyor bazen başka programlar ve işler çakışabiliyor...Ama grup gezilerinin tadı forumdan izleyebildiğim kadarıyla bir başka olabiliyor...Hanımla biz de fırsat buldukça yalnız da olsa kısa 1-2 günlük turları yapmaya gayret ediyoruz...Çamkoru güzergahında Karşılaşmak ve tanışmak temennisiyle selamlar ve saygılar...

centilmen' Alıntı:
Sayın YDENİZ beğeninizden dolayı biz tesekkür ederiz. Tv konusundaki sorularınızın muhatabı alıntı yaptığım raptor rumuzlu Hikmet kardeşimdir. Gördüğünüz tv anteni bulunan araç onun. Kampa beraber gitmiştik.
Sayın abucam inşallah birgünde birlikte gideriz ya da orada karşılaşır ve tanışırız.
Sevgi ve dostlukla kalınız.

Sayın YDENİZ aracın arkasındaki anteni elimle manuel olarak kendim ayarlıyorum yaklaşık 5 dakika içinde doğru yönü buluyorum .yalnız bir uydu yön bulucu olsa daha kolay olur.aracı satın aldığımda arkadaki boru orada idi benimde aklıma ucuna anten takmak geldi hem böylece anten için yer sorunu ortadan kalktı hemde kolay kullanışlı ve ucuz oldu.ben içiride televizyon kullanmıyorum .bunun yerine antenden kabloya bağlı bir digital uydu kartı var bu alet içeride sabit sadece bu kutunun usb çıkışına diz üstü bilgisayarımı bağlıyorum.böylece sabit yer kaplayan bir televizyon yerine yatarkende veya içeride veya dışarıda bir televizyonum oluyor hemde 12 volt ve pilleri olan bir televizyon.ayrıca ilerisi için bir projem var ben aynı zamanda hobi olarak model uçaklarla biraz ilgiliyim bu uçuklarda kullandığımız servo motorlar var uydu antenini bu küçük servo motorlarla içeriden kendim otomitik olarak ayarlıycam.bu sistemi gelişdirdiğimde elbette sizlerle paylaşmak isterim.kalın sağlıcakla

Geziniz güzel geçmiş.karavanda yatmak değişik bir duygu olmalı.
Nice mutlu geziler diliyorum.

Teşekkürler Rıfat. Evet güzel geçti, daha da güzeli bir gün hep beraber olmak diye düşünüyorum. Işık dağı gezisine katılabilecekmisin acaba ?

Ümit Bey merhablar, Çamkoru'nun güzellikleri başlamış kampınızda, keyifli bir kamp yaşamışsınız Hikmet Beyler ile birlikte, bu güzellikleri paylştığınız için teşekkür ediyorum, Işık Dağı kampımıza da bekliyorum sizleri, görüşmek dileğiyle, selamlar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri