26-27 Mart Kızılcahamam Çamkoru Kampımız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan centilmen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,827

centilmen

Güneşin sana gelmesini istiyorsan, gölgenden çık.
Yer
Ankara
Dostlar Raptor rumuzlu Hikmet Özkan eşi ve oğlu ile ben ve eşim 26 Mart 2011 akşamı hava kararmaya yakın Çamkoruya geldik.
Harika bir doğa parçası. Ankaraya 90 km mesafede. İçinde piknik alanı , çeşmesi, futbol sahası ve lokantası lokantasında şömineside bulunan bir tesis.
Tesisisin işletmecisi Ormandan kiralamış. Konaklama hizmetide veriyorlar. Karavan için elektrik var. Ve bolca çiğdemde bonus :smiley: Çiçek bahçesi her taraf.
Hemen bir mangal yakılarak öncelikle karnımızı doyurduk sonrasında ı gece işletmede koca kütüklerin yandığı şömine önünde izci lideri işletmeci arkadaşımızla sohbetin koyusunda çay içip keyif yaptık. Karavanımda eber.., webasto vb ısıtıcı olmaması nedeni ile quartz ısıtıcı götürmüştüm gece önce biraz üşüdük ama sonrası fena değildi. Acemi karavancı ben (bu arada eşimle ilk kampımız) meğerse şöför camını on cm açık unutmuşum. :mad: 27 si sabahı güzel bir kahvaltı sonrası yakınlarda bulunan gölete yürüdük.
Tek kelime ile muhteşemdi.(kampa 5-6 km kadar mesafede sanırım) Göleti Ankara Belediyesi devralmış güvenlik görevlileri var girişte ve iç kısımlarda.
Böylesine güzel bir yeri bizlere tanıttıkları için Hikmet kardeşim ve eşi Çiçek hanıma çok teşekkürler, ayrıca Hikmet sadece ww değil mangalında ustası.
27 si akşama doğru ise dönüş yolunda yakınlarda bulunan ve karavan ile konaklamak için uygun ortama sahip Yaylamocampa uğradık.(http://www.yaylaclub.com/ ) sonrasında ise pazar köyü yakınlarında coşkun akan bir dere kenarında piknik yapıp ateş yakan yurdum insanlarına karıştık orasıda ayrı bir güzeldi. Mangal sonrası bolca buunan odunlardan bizde güzel bir ateş yaktık. Güzel geçen bir hafta sonu kampının gecesinde mutlu bir şekilde Ankaraya döndük.

Amkoru1

Amkoru2

Amkoru4

Amkoru5

Amkoru6

Etiketler

Ynt: 26-27 Mart Kızılcahamam Çamkoru Kampımız

züğürt gezençi' Alıntı:
Önümüz yaz.Daha nice mutlu gezilere. :smiley:
Teşekkürler Sami bey. Sizlerede güzel gezi ve kamplar dilerim.

Hikmet ve Ümit karavan dostları merhaba...
Tabiat ile içi içe güzel bir kampı birlikte yaşamışsınız. Ne mutlu size...
Kamp yeriniz de çok güzelmiş.

centilmen' Alıntı:
Hikmet sadece ww değil mangalında ustası.

Hikmet arkadaşımızın VW ustalığında üstüne yok, ama mangal yönündeki ustalığını doğrusu bilmiyordum.
Ee kısmetse buluşmamızda bu yöndeki (mangal) ustalığını da görmek isterim hani ;)

Bütün Ankara'lı karavan dostlarına da ayrıca selamlar ve güzel kamplar diliyorum.

bahar ile birlikte karavanlarda yollara çıkmaya başladı, mutlu geziler :smiley:

Ümit bey, sizin Hikmet beyle kampa gideceğinizi biliyordum fakat Raptor'un açtığı sayfada sanki yalnız gitmişler gibi algıladım yoksa eski tarihli kampınımı okudum bilemiyorum. Oraya Ümit beyde gelecekti-gelmedi mi gibi notta düştüm. Fakat şimdi karavanınızla pırıl pırıl renklerin içinde kamp yaptığınıza sevindim. Kutlarım.

Ümit bey, kampınızın fotoğrafları içimizi ısıttı. Kamp ateşi başında sohbet etmeyeli çok zaman oldu, sayenizde hasret giderdik. ;) ;) ;)
Bu tür kampları ailecek yapmak bence çok önemli. Hep birlikte zevk almak paylaşımı arttıracaktır. Güzel paylaşımınız için teşekkürler. :smiley: :smiley: :smiley:

Oh ne güzel.. Çiğdemler de açmış, mis gibi.. İzmirliler ne diyordu?.. "Allah içinize sindirsin.." :smiley:

Teşekkürler paylaşım için. Selamlar...

Ankara'ya da bahar gelmeye başlamış; size de... Doğanın koynunda geçirilen saatler, günler... ne doyumsuz zaman dilimleridir; kutlarım sizi... :smiley:

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR