23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,470

Etiketler
Ynt: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

turkish_flag_434959.jpg

Nasıl sevinmez insan?
Bugün 23 NİSAN.
Bak süslenmiş dört bir yan,
Yaşasın 23 Nisan

Millet Meclisi kurduk,
Düşmanı yurttan kovduk.
Hürriyete kavuştuk;
Yaşasın 23 Nisan.

Egemenlik ulusun,
Sen bir Türk oğlusun.
Yurdumuzu korursun,
Yaşasın 23 Nisan.

Bugün gençlik günüdür.
Türklerin düğünüdür.
Milletimin ünüdür.

23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun :D

TBMM'nin açılışını, çocuklara armağan eden Atatürk adına 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun..

Bayrak1

Mutlu bir gelecek için,çocuklarımız ile el ele...

ATATÜRK' ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun

Ata276

Herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı; başta bizimkiler olmak üzere tüm dünya çocuklarının Dünya Çocuk Gününü kutlarım.

ulusal egemenlık ve cocuk bayramınız kutlu olsun!!! daha nıce 23 nısanlara ;)

tüm ailemizin 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk BAYRAMINI KUTLAR.Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerin öperim.

saygılarımla

Çoçuklarımızın 23 nisan çocuk bayramı kutlu olsun.

ahmet eğrikavuk

23 nisan

23 nisan

Tüm halkımızın 23 nisan bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Bu arada tüm çocuklardan dedelerimizin bize emanet ettiği doğayı hoyratça kullanarak,bu gün çocuklarına bazı hayvan ve bitkileri sadece resimlerinden tanımalarına müsade edecek kadar nesilleirini kuruttuğumuz için,ülkemizin 3 tarafını beton yığınları ile çevirerek denize ulaşımı engellediğimiz için,şehirlerde size çocukluğunuzu yaşayacağınız oyun alanı olarak kullanacağınız bir avuç yeşil alan bırakmadığımız için,nerede ise içecek suyumuzu bile ithal etme korkusu ile yaşayacağınız bir ülke bıraktığımız için sizlerden binlerce kez özür diliyorum.Sizler bizi af edermisiniz bilemiyorum,sizler af etseniz bile ben kendimi af edemiyorum,sizlere böyle bir doğa bıraktığımız için bize ne kadar kızsanız yerden göğe kadar haklısınız. Sizleri senede bir gün ve on dakikalığına,başbakan,bakan,vali,belediye başkanı yaparak (onuda yanınızda resim çektirmek için) kandırmaya çalışanlarımız var. Ben en küçüğünüzün bile çok akıllı olduğunu bu kandırmalara sadece güldüğünüzü görüyorum.Tekrar ATA'mızın size armağanı olan bayramınız kutlu olsun. Saygı ve sevgilerimle...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramımız tüm dünya için kutlu olsun, Bize bu günleri Gösteren Allahımıza Binlerce Şükür olsun. Bu uğurda Hayatını kaybeden şehidlerimize Allahtan rahmet gazilerimize acil şifalar dilerim. Mustafa Kemal Atatürkümüz ve onun çalışma arkadaşları Askerleri Sizler bu vatan gibi üzerindeki herşey gibi ebediyen yaşayacaksınız bunun için herşeyi yapacağız... Rahat uyuyunuz Allah mekanınızı cennet yapsın Ruhunuzu Şad....

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız hepimize kutlu olsun. Meclisimizin açılışının 89. yılını kutladığımız bu günde Atatürk'ümüz ve silah arkadaşlarına ayrıca tüm şehitlerimize, sonsuza kadar bu topraklarda Cumhuriyetimizin yaşayacağını ve bayrağımızın dalgalanacağını bir kere daha dile getirerek minnetlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz...

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Ulu Önderimiz ATATÜRK' ümüzün bıraktığı güzel yurdumuza , cumhuriyetimize ve kazanımlarına sonuna kadar sahip çıkacağız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri