23-28 Haziran Sümela dan Macahel e 1240 km

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aydin7 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 117
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,980

Etiketler
Ynt: 23-28 Haziran Sümela dan Macahel e 1240 km

Fotoğraflar eşliğinde detaylı anlatımınız için teşekkürler :smiley:
Darısı izleyipte gitmek isteyen herkesin başına ve inşallah diyorum :smiley:

Fotoğraflar eşliğinde detaylı anlatımınız için teşekkürler
Darısı izleyipte gitmek isteyen herkesin başına ve inşallah diyorum

tesekkur ederım

bence de herkesın darısı basına:smiley:

gidip görmek gerek oraları
hersey için tesekkürler elinize saglık....

cok tesekkur ederım

aslında herkes nıyetlenıyordur ama gıdılmıyor nedense :smiley:

kesınlıkle gıdılmelı...

aydin7' Alıntı:
gidip görmek gerek oraları
hersey için tesekkürler elinize saglık....

cok tesekkur ederım

aslında herkes nıyetlenıyordur ama gıdılmıyor nedense :smiley:

kesınlıkle gıdılmelı...
aydın bey paylaşımınız için teşekkürler...
bende 2008 de başladığım karadeniz turlarımı heryıl tekrarlayarak yapıyorum..ama macaheli sizin gibi göremedik , çünkü hep yağmur ve sisler içinde bulunduk...
oralarda....geziyi anlatımınızda şahane olmuş..2011 ağustos sonu tekrarlayacağım..ama sırt çantası iele yapmayı planlıyorum...

aydın bey paylaşımınız için teşekkürler...
bende 2008 de başladığım karadeniz turlarımı heryıl tekrarlayarak yapıyorum..ama macaheli sizin gibi göremedik , çünkü hep yağmur ve sisler içinde bulunduk...
oralarda....geziyi anlatımınızda şahane olmuş..2011 ağustos sonu tekrarlayacağım..ama sırt çantası iele yapmayı planlıyorum...

ben ılk kez gıttım karadenıze ama hakkını verdım ve cok keyıflıydı

cok sanslıydım sadece 1 gun 2 saat kadar yagmur yagdı

onun dısında fotograflardan da gordugunuz gıbı acıktı hava

darısı basınıza:smiley:

Ynt: 23-28 Haziran Sümela Dan Macahel E 1240 Km

aydin7' Alıntı:
dızlerı rahatsızmıs daha yenı trabzondan gelmıs baya anlattı onuda meshur camılı camısıne kadar bıraktım tekrar gerı gelıp tahta kopruden gecerken ıkı bayanla karsılastım bıraz ılerde 45 plakalı bır arac vardı meger 3 kısı artı bır cocuk ve esyalarla aracın altı vurdugu ıcın yuruyorlarmıs onlarıdı macahel ın cıkısına kadar bıraktım megerse bır gun once camılının ıcınde karsılastıgımız aıleymıs. manısadan arabayla gelmısler ıyı yol yapmıslar fakat arac alcak gelmıs sohbet ederken sunu anladım buralara gelen bırkac defa daha gelıyor onlarda defalarca gelmısler. macahel cıkısında kendı araclarına bındıler bende hopaya dogru yola cıktım

Selamlar,
Geziniz gerçekten çok güzel olmuş. İnşallah biz de ağustos ayında eşimle oralarda olacağız.
Benim araçla ilgili sorum olacaktı. Yukarda bahsettiğiniz araç ne markaydı? Biz de opel corsa var. Macahal'e kadar ulaşabilir miyiz?
Yoksa trabzon veya rize ye kadar kendi aracımızla gidip, sonrasını araç kiralayarak mı halletmeliyiz?

Bir de ayder ve kavron'a altı alçak bir araç ile çıkmak mümkün mü?

Gezinizden 4 yıl sonra merhaba. Ben de, 2011 yılında D.Kradeniz'e gitmiş ve dağ bayır çok güzel gezmiştim ama Macahel eksik kalmıştı. Kısmetse bu sene Ağustos ayında, özellikle Macahel için oralara bir kez daha gideceğim. Sizin anlatımlarınızdan da faydalanırım. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

off road runner' Alıntı:
Gezinizden 4 yıl sonra merhaba. Ben de, 2011 yılında D.Kradeniz'e gitmiş ve dağ bayır çok güzel gezmiştim ama Macahel eksik kalmıştı. Kısmetse bu sene Ağustos ayında, özellikle Macahel için oralara bir kez daha gideceğim. Sizin anlatımlarınızdan da faydalanırım. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

Kerim Bey,
5 ve 6 Ağustos tarihlerinde biz ailecek Macahal'de olacağız.
Tarihler denk gelirse görüşmekten ve tanışmaktan memnun oluruz.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

Çıkış tarihim henüz kesinleşmedi. Ben Ankara'ya uğrayıp, ablam ile eniştemi de alacağım. Umarım denk geliriz Burak bey.

Burak bey, net tarih yazdığınıza göre sanırım programınızı kesinleştirmişsiniz. Kalacak pansiyonu ayarladınız mı, kamp mı kuracaksınız ?

Kerim Bey,
Macahal dönüş noktamız ve tatilimizin sonu olduğu için çadır değilde otel tarzı uygun bir organizasyon yapalım dedik ve rezervasyonumuzu yaptık.
Zamanları denk getirebilirsek, dediğim gibi memnun oluruz...

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri