2018 Haziran Vw Caravella Ile Avrupa

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan janberkaydemir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 214
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,650
Dosya öncelikle büyük boyutlu olduğundan yükleme olmadı , iki parça yaptıktan sonra da bir güvenlik probleminden dolayı yüklenemedi uyarısı alıyorum.

Etiketler

2006 VW Caravelle ile Avrupa da 50 gün ( 13.06 / 03.08 .2018 )

Konu başlığını , araç modeli ile karışıklık olmaması için bu isim ile açtım.

Bence Holiday eSIM'i denemelisin. Yüksek internet hızı sağlar ve Differentnet paketinde gelir.
Avrupa seyahatim için aldım ve beni hayal kırıklığına uğratmadı. Bu web sitesini ziyaret edebilirsiniz Holidayesim.com

.
Bu başlığın son iletisini beş sene evvel gördüğünü nedense atlamışsınız.
Zaten 01/07/2022 den beri AB ülkelerinden alınan bir hazır kart, diğer bütün üye ülkelerde de artık kısıntınız aynen geçerli..
Hem aracısız olduğundan reklamınızdan daha ucuz, hem de bütün işlemleri onlar yaptığından hattın açılması daha kolay ve hızlı. Çeyrek saat sürmüyor.😉

Son düzenleme:

Bence Holiday eSIM'i denemelisin. Yüksek internet hızı sağlar ve Differentnet paketinde gelir.
Avrupa seyahatim için aldım ve beni hayal kırıklığına uğratmadı. Bu web sitesini ziyaret edebilirsiniz Holidayesim.com
Bu 5 yıl önceki bir paylaşım, sürec içersinde dünya ve alternatifler çok degisti.
Ama sizin e-sim li bir telefona ödediğiniz bir bedel ile biz bir Avrupa gezisini daha yaparız. İnternet de bedavaya gelir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR