2012 Çöl Kartalı'nın Uzun Soluklu Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çöl Kartalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,490
Ynt: 2012 Çöl Kartalı'nın Uzun Soluklu Gezisi

Hoş geldin bebek. (Aren) aramıza paylaşımlarınız için teşekkürler takipdeyiz saygılarımızla Tunay ve Tugay

Etiketler

Bursa'da bu kez farklı yerleri gezdik. Hayvanat Bahçesi de bu yerlerden biriydi. :smiley:

SDC17675

SDC17710

SDC17724

Bursa hayvanat bahçesi gerçekten görülmeye değer :smiley: Antalya bu konuda sınıfta kalmış ne yazık ki.

SDC17728

SDC17799

SDC17823

Avrupa standartlarında bir hayvanat bahçesini gördüğümüz için çok mutlu olduk :smiley:

SDC17807

Aslanlar tembel tembel uzakta yatarken aslan bakıcısı bizim için onları yerinden kaldırdı ve bizim yakınımıza yaklaşmalarını sağladı :smiley:

Zürafalar da kendilerine ayrılan büyük alanı zebralar ve deve kuşları ile paylaşıyordu

SDC17834

Ekli dosyalar

• SDC17832.JPG
    SDC17832.JPG
    130.5 KB · Görüntüleme: 620

Dileğimiz bu sevdanın Aren,dede sizlerin sayesinde gelişmesi ve daha sonraki nesillere aktarması paylaşımlar için teşekkürler sevgi ve saygılarımızla Tunay,Tugay...

Uzun soluklu ve çok hoş bir gezi olmuş. Diğer fotografları da bekliyoruz. Bu arada Aren bebeğe hoşgeldin diyoruz. Selamlar.

Teşekkürler Mehmet bey, altı aylık gezimizi kış boyunca yayınlamayı sürdüreceğiz :smiley:

Bursa'da yapılması düşünülen karavan kamping arazisini inceledik

SDC17839

SDC17840

Ekli dosyalar

• SDC17837.JPG
    SDC17837.JPG
    95.8 KB · Görüntüleme: 600

Sayın çölkartalı,Erken döndünüz :smiley:Antalya'da hala deniz var :D (hoşgörünüze sığınarak paylaşıyorum ,emin,im burda olsanız aynını yapardınız)

4 ARALIK 2012 konyaaltbeach 003

Biz Antalya'dan sonra Güney Afrika'nın sıcak denizlerine inmeyi tercih ettik Enver bey:smiley:) Siz kışı Antalya'da geçireceksiniz sanırım:smiley:)

Yolda 20 yıldır Almanya'dan Türkiye'ye karavanıyla gelen bir gurbetçi arkadaşımızla tanıştık. Konya'ya gidiyormuş. Biz Bursa'dan sonra Eskişehir'e doğru yola çıktık. Üç gün kaldığımız Eskişehir'in hemen her yerini gezdik ve çiböreklerinin tadına vardık :smiley:

SDC17650

SDC17649

SDC17859

Kutlarız. Herkezin imrenebileceği bir gezi olmuş. Güneş enerjisi yapımıyla ilgili maliyet konusunda aydınlatırsanız memnun olurum.Bende düşünüyorum.Teşekkürler,selamlar.

Sn. Ydeniz, ilginiz ve beğeniniz için teşekkür ederiz. Biz karavanımıza 3 adet solar 50x1.10 ebadında 90x3 270 amperlik sistem koydurduk. iki adet 100 amper jell akü, kontrol paneli 3.500 tl. maliyete çıktı. Biz çok memnunuz. Elektrik sorunu kalmadı diyebiliriz. 6 ay gezdiğimiz süreçte 220 voltluk buzdolabımız randımanlı çalıştı. Onu besleyen invertör de sorun çıkarmadı.

Ünlü çi,börekler

SDC17877

SDC17886

Ekli dosyalar

• SDC17883.JPG
    SDC17883.JPG
    68.2 KB · Görüntüleme: 618

Sayın çölkartalı,resimlerinizi görünce hatırladım,O arkadaşa bende Akşehir'de rastladım,çay içip sohbet ettik, Akşehir'e 10 km bir kasabaya gelmişti daveti üzerine ziyarete gitmiştim.Güzel rastlaşmalar,görünce heyecanlandım,adı aklıma gelmedi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

SON KONULAR

Geri