2011 Yılı İlk Kampımız ANKARA Kızılcahamam Çamlıdere Çamkoru Kamp Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan raptor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,201
Ynt: 2011 Yılı İlk Kampımız ANKARA Kızılcahamam Çamlıdere Çamkoru Kamp Alanı

Beğenilerini ve güzel dileklerini sunan herkese teşekkür ederim.bir kaç foto daha eklemek istiyorum.

SDC12696   Kopya

SDC12704

SDC12705

SDC12762

SDC12759

Etiketler

Hikmet bey güzel bir kış gezisi olmuş çocukluğum Kars'ın kışında geçti o kar ve buzu görünce kaydığımız kızaklar aklıma geldi teşekkürler paylaşım için.

kar manzaralı güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler

Hikmet aracı çok güzel toplamışsın gerçekten. Eline sağlık... Bir de "gecekondu" falan diyorsun. Bu kadar mütevazi olma bence. Aracın kendi ferahlığı ve yerleşim düzeni yeter zaten. Maaşallah diyeyim de nazar değmesin. Sizin için çok yerinde bir tercih. Nice güzel gezilere inşallah...

Hikmet Bey,

Biz İzmirlilerin hep hayali olan bir kamp yapmışsınız.. Her şey çok güzel görünüyor.. (Hele o kahvaltı masası... ;))
Neşenizin ve ağız tadınızın hiç bozulmaması dileğiyle..

Ülker&Yavuz

Hikmet bey ALLAH içinize sindirsin.Güzel bir gezi ve kamp alanı .Fotolar ile paylaşımınızda bize görsel bir kış kampı nın da ne kadar içimizdeki yanan ateşi alavlendirdiğini fark ettik.Bu arada kamper LT nizde çok güzel ve kullanışlı olmuş.Isınma işini nasıl hallettiniz. Nice sağlıklı güzel geziler diliyorum. SEVGİ ve SAYGILAR.

Herkeze mutlu yıllar.Çamkoru kampın telefonunu yazarsanız sevinirim. Selamlar.

metin0035' Alıntı:
Hikmet bey ALLAH içinize sindirsin.Güzel bir gezi ve kamp alanı .Fotolar ile paylaşımınızda bize görsel bir kış kampı nın da ne kadar içimizdeki yanan ateşi alavlendirdiğini fark ettik.Bu arada kamper LT nizde çok güzel ve kullanışlı olmuş.Isınma işini nasıl hallettiniz. Nice sağlıklı güzel geziler diliyorum. SEVGİ ve SAYGILAR.

Metin bey araçta 7000 btu ısıtma ve soğutma sı olan kilima var ayrıca ebesbacher mazotlu ısıtıcı var .220 olduğu zaman kilimayı olmadığı zaman mazotlu ısıtıcıyı kullanıyorum.ama o gece hava baya bir soğudu zaman zaman ikisini birden aynı zamanda açtım.hatta mutfak suyum bile dondu.

Hikmet bey, kar gördük mü çocuklar gibi seviniyoruz. Gezinizle göz zevkimize katkıda bulunduğunuz için çok teşekkür ederiz :smiley:

Sayın derindeniz1
sıcak ve samimi mesajınıza henüz bugün rastladım İçten dileklerinize çok teşekkür ediyorum . Karavanımız seyahate hazır hale gelince ,izmire uğradığımızda mutlaka sizi arayıp tanışmak isterim.görüşünceye kadar hoşça kalın , güzel ve iyi yaşayın .saygılarımla..

Hikmet paylaşım için teşekkürler.
Güzel bir kamp olmuş resimlerde harika. Neler kaçırmışız meğerse. Birdahaki sefere birlikte oluruz inşallah.

gerçekten de mükemmel bir yer bende çamlıdereliyim.daha doğrusu annemin köyü ama inanın ben annemden çok severem çamlıdereyi hele birde göl yapıldıki....kışın o çamların görüntüsü yeter zaten :D :D

Bir izci lideeri olarak çok sık gittiğim bir ortamın fotografları. En son temmuz 2010 da oradaydım. Paylaşım için teşekkürler.

Baharda çekme karavanla bir hafta sonu burada kalacağım gibi...

Hikmet kardeşim, sen tatile çıkarken ben Bursa'ya dönüş için kamyon arıyordum, aslında çevre yolundan bir ara Bülent'le sana katılmayı düşündük, tırsınca olmadı.
Güzel bir kış kampı olmuş seni kutluyorum, birde Ümit beyide sizinle beraber biliyordum. Görüşmek üzere kendine iyi bak.
Sevgilerimle.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri