2011 Yılı İlk Kampımız ANKARA Kızılcahamam Çamlıdere Çamkoru Kamp Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan raptor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,194

raptor

Hikmet özkan ANKARA
Yer
ankara
2011 yılına girmemizle beraber bu yılın ilk kampını çamlıdere çamkoru kamp alanında gerçekleştirdik .henüz Ankara da kar yoktu. bizde, kar bize gelmezse biz ona gideriz mantığıyla soluğu bu doğa harikası yerde aldık.cumartesi akşam saat 7 sularında yola koyulduk bu yere daha önce hiç gitmemiştik .burayı GEZENBİLİRİN sayfaları arasında keşfettim.işletmecisi Aşkın bey önce bir telefon açıp, açık olup olmadıklarını öğrendim. yaz kış açıklarmış.sağ olsunlar geç vakitte orada olmama rağmen kapıları açıp yer gösterdiler ve araca elektirik verdiler.sonrasında cıtır cıtır yanan şömine başında çay ikramında bulundular.kısaca çok güzel bir hafta sonu kampı yaşadık.işte size bir kaç foto...

SDC12710

Etiketler
Ynt: 2011 Yılı İlk Kampımız ANKARA Kızılcahamam Çamlıdere Çamkoru Kamp Alanı

devam

SDC12749

SDC12752

SDC12754

SDC12748

Fotoğraf makinasının tarihine aldanmayın.sonradan fark ettik.

Alperi sabah kahvaltısın dan sonra daha fazla içeride tutamadık

SDC12699

SDC12701

SDC12697   Kopya

SDC12753

Yaklaşık 8 km kadar bir yürüyüş yaptık işte geliyor fotolar..

SDC12711

SDC12715

SDC12729

SDC12733

SDC12737

Burasını yazın görme fırsatı bulmuştum. Kış mevsiminde daha da harikaymış. Güzel bir gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler.

Tanıtım başlığı: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=59642.0
Koordinatları : N 40 34 884 E 032 30 321
Rakım : 1427

Evet sayın Ankirali yazınızı okumuştum.yaz aylarında konaklama çok sorun olmuyor.kış için bence mükemmel bir yer.elektirik var güvenlik var lokanta var daha ne olsun fiyatlar çok makul benden elktirik dahil 12 tl aldılar.kış aylarında hep beraber gidilebilinir .çokta güzel olur.karavanla gelmiyecek olursa bungalov evlerde var.

:Hemen yanı başında kızılay ın ve milli eğitim bakanlığının yaz kampı var .

SDC12718

SDC12725

Güzel bir kamp alanıymış. Paylaşım için teşekkürler.

Kamp alanı na sola girmeyip sağa dönerseniz.çamkoru göleti var ama an araç trafiğine kapalı ve piknik yapmak yasak.şu an tadilat dalarmış.bizde yaya olarak daldık içeriye..

SDC12732

SDC12739

SDC12741

SDC12743

SDC12745

Hikmet bey kamp fotoları için teşekkürler. Çok eğlendiğiniz her halinizden belli oluyor. Bu arada karavanınızın tavanını yükseltmişsiniz. Daha önce yapacağınızdan söz etmiştiniz. Ama yapıldığını farketmemişim. Size iyi eğlenceler dilerim.

drares' Alıntı:
Hikmet bey kamp fotoları için teşekkürler. Çok eğlendiğiniz her halinizden belli oluyor. Bu arada karavanınızın tavanını yükseltmişsiniz. Daha önce yapacağınızdan söz etmiştiniz. Ama yapıldığını farketmemişim. Size iyi eğlenceler dilerim.

Haşmet bey aracın tavanı nı yükselteli 9 ay kadar oldu.aracı yaptıktan sonra tatile çıkmıştım.tüm tatil fotolarım yanlışlıkla silindi.oysa ben tatil fotolarını kullanacaktım.daha sonrada kısmet olmadı aracın fotolarını yayınlamak.çok eğlenceli bir kamptı dahası tüm gezmeyi sevenlere selamlar...

zaloğlu' Alıntı:
Hikmet tadını çıkarmışsın
Daha nice güzel geziler dilerim.

Nihat ağabey tanışmayı gerçekleştirdik.Ankara grubu olarak artık hafta sonu kamplarına beraber gitmeyi çok istiyorum.önüzmedeki günlerde bir organizasyon yapalım diyorum.

ne dersin?

Hikmet harikasınız...

Karavanların sadece yazın güney sahillerimizi gezme işine yarayan araçlar olmadığını, yaz-kış kullanılabileceklerini de gösteren muhteşem bir katkı...

Bu konuda bir katkı da benden gelecek ;)

Keyfiniz ve mutluluğunuz daim olsun. :smiley: Teşekkürler, selamlar...

züğürt gezençi' Alıntı:
Hikmet bey paylaşım için teşekkürler.Kış,yaz gezmeleriniz eksik olmasın.. :D

Sağmi ağabey bende eksik olmaz. hep beraber işallah.selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri