2010 Yazı'da Böyle Geçti...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 278
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 73,682
Ynt: 2010 Yazı'da Böyle Geçti...

58ayhan' Alıntı:
başından beri gezimnizi takip edıyorum gezdiğiniz yerlerden benimde anılarım tazeleniyor mesala sinop helede o hapis hane gezdım ve cok etkilendim..sizin sayenizde birdaha yaşadım saolun..devamını beklıyorum saygılar
vallahi, söyleyecek ne bir söz ne bir kelime bir araya getiremiyorum karadenizden egeye akdenize ve iç anadoluya gezinizin guzel anılarını hep takip ettım bıraz işlerimin çok olmasından dolayı bıraz gec cevap yazdım ama deydı daha çok okudum inceledim ve sayenızdegezdiğim yerleri bir daha gezdim.onun için emeğinize resimlerinize çok teşekkür ederim inş allah birgünde bizim erdeğimizi ziyaret eder bizlerimenun ederiz..sayın ülker hanıma yorumları ,için çok teşekürlerimi sunar erdekte buluşmak umuduyla saygılar

IMGP2856

Etiketler

Sn. 58ayhan,

İlginize ve iyi dileklerinize teşekkürler..
Erdek'e en son iki yıl önce gelmiştik. Tekrar gelmeyi, sizlerle tanışmayı tabii ki isteriz.
Sağlıklı, mutlu bir yıl dileğiyle...

Ülker&Yavuz

Sn. mabirsen,
İlginize biz teşekkür ederiz.
Sağlıkla kalın..

Ülker&Yavuz

Böyle bir geziyi,çok güzel yorum ve fotoğraflarınızla bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.Yaşama sevincimizi arttırdınız.

Tarkan Bey,
İlginize çok teşekkürler..
'En büyük hayaliniz'in kısa sürede gerçekleşmesi dileğiyle..

Sevgiler...
Ülker&Yavuz

Teşekkürler, Sn. Halil Buruk..

Sağlıklı, mutlu günler...
Ülker&Yavuz

Belgesel tadında ki yazınızı bir solukta okudum. Bizlerle paylaşacağınız mutlu, huzurlu nice gezilere.

Yolunuz açık olsun.

Hasan

Teşekkür ediyoruz...

Sağlıklı günler dileriz...

Ülker&Yavuz

sayın eğeli ailesi herşeyden önce saygılarımı iletmek isterim

Görüyorumki çok güzel bir tatil geçrimişsiniz bizde bu aileye katılmak isitoyruz ama bakalım henüz aracımız yok bakalım olacak ama bu yakın zamanda değil ama çok isittyoruz sizleri görünce dahada çok hevesleniyoruz sevilerimi kablu edin lütfen bir daki süreçte ant gelirseniz arayın bir kave içelim saygılarımla 05445931560

Sn. dergelen,

Arzuladığınız araca kısa zamanda ulaşmanız dileğiyle, beğenilerinizi belirten kelimelerinize teşekkür ederiz.
Antalya'ya her yaz mutlaka uğrarız. Telefon numaranızı kaydettik. Sizlerle tanışmak bizi mutlu edecektir. (Yalnız, adınızı belirtmemişsiniz.. )

Sağlıklı günler..
Ülker&Yavuz

Çok değerli çağdaş bir çift olarak sizleri kutluyorum,eşiniz ve sizin yaşan sitili yaşam düzeyi inanın bizleri çok mutlu etti

Baktığım her resimi resim olarak değilde sanki orada bende sizlerle birlikte yaşadım,yorumlarınızdan bazılarını not aldım.Bir helikopter uçucusu olarak hep havadan bildiğim gördüğüm bu çoğrafyanın ender yerlerini bizlere tanıttınız sizlere ne kadar teşekkür etsem adıma azdır.

Doğayı seven doğayla kucaklaşan o temiz havayı içinde damarlarında hisseden soluyan insan kitlesininde artışına inanın katkıda bulunuyorsunuz,heveslenmek demek bu olsa gerek.

Muğla Dalaman bölgesine gelirseniz mutlaka sizi ailece misafir etmek isteriz bundanda çok haz ve mutluk duyarız.

Gezilerinizin devamını sabırsızlıkla ailenecek bekliyoruz

Sayğılarımızla

Kutluhan-Asiye-Bora

Sn. Bora Sevim,

İlginiz ve beğenilerinizi belirten güzel kelimeleriniz için sonsuz teşekkürler..
Dalaman civarına geldiğimizde sizlerle tanışmak bize de mutluluk verecektir.

Şu an Rize-Ayder Yaylasındayız. Gezimizi sağlıkla, sorunsuz sona erdirdiğimizde, 2011 gezimizi de sizlerle paylaşacağız.

Güzel günler diliyoruz.
Ülker&Yavuz

Ayder eski güzelliğinde mi? yoksa orası da yapılaşmaya kurban gitti mi? bu mevsimde oralar çok güzeldir :smiley: :smiley: :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri