2010 Yazı'da Böyle Geçti...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 278
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 73,803
Ynt: 2010 Yazı'da Böyle Geçti...

sn.egeli ülkenin güzel köşelerinden birisi aydar yaylası ne mutlu size....gezi notlarınızı sabırsılıkla bekliyoruz..sevgiler

Etiketler

drares' Alıntı:
Ayder eski güzelliğinde mi? yoksa orası da yapılaşmaya kurban gitti mi? bu mevsimde oralar çok güzeldir :smiley: :smiley: :smiley:
Merhabalar Haşmet Bey...
Ayder gene çok güzell.. (Bir de yağmurlar olmasa..) Yapılaşma var, her yerde olduğu gibi.. Araç trafiği yoğun.. Bir kaç yıl sonrası için endişeliyiz.
Bir de Fırtına Deresi üzerine hidroelektrik santrali yapılacak olması üzücü.. Tüm güzellikler sular altında kalacak..
Ellerimizle yok ediyoruz, doğayı, ne yazık ki..
Selamlar...
hipokrat' Alıntı:
sn.egeli ülkenin güzel köşelerinden birisi aydar yaylası ne mutlu size....gezi notlarınızı sabırsılıkla bekliyoruz..sevgiler
Sn.hipokrat,
İlginize teşekkürler.. Sağlıklı, güzel günler dileğiyle..

Ülker&Yavuz

Egeli abicigim geziniz ve anlatimlarinizi keyfle takip ediyorum ellerinize sağlık

Hüsnü Bey,
Hüseyin Bey,

Sağlığımız izin verdiği sürece gezip görmek, dostlarımızla paylaşmak amacındayız... Hele sizlerin de yüreklendirici yorumlarınızı aldıkça, daha bir artıyor coşkumuz...
İlginize teşekkürler...

Selamlar... Sağlıkla kalın...

Bir yazı dizisini daha bitirmiş oldum. Oldukça uzun bir gezi olmuş bu seferki. Emeğinize sağlık. Sıra geldi 2011 e :smiley:

dağcı papaz' Alıntı:
Bir yazı dizisini daha bitirmiş oldum. Sıra geldi 2011 e :smiley:

Ne diyeyim, Allah kolaylık versin! :D ;D
Şaka bir yana, gösterdiğiniz ilgi bizi onurlandırıyor... Teşekkürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri