2010 Antalya, Manavgat, Side, Aspendos, Alanya Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çöl Kartalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,384

Etiketler
Ynt: 2010 Antalya, Manavgat, Side, Aspendos, Alanya Gezisi

Sn. derindeniz1, teşekkür ederiz. Gerçekten biz herşeyi emekle gerçekleştirmeyi severiz. O zaman da herşeyin tadını keyifle çıkarıyoruz :smiley: Fotoğraflar konusunda da sanırım internet hızına göre bazen açılmama gibi durumlar olabiliyor. Biz de bazı topiklerdeki fotoğrafları zaman zaman göremiyoruz ama aynı fotoğraflar daha sonra açılabiliyor. Bir iki kez deneyin bakalım. Açılacak mı?

Hakan bey, teşekkür ediyoruz. Beğendiğinize sevindik.
Manavgat'taki rafting zevki de harikaydı. Buz gibi sularda diğer botlarla savaşımız çok heyecanlıydı ;D ;D ;D

11905

12361

12362

12367

11782

[attachment=1]

Ben buraya bayıldım.

Önümüzdeki yıl aynı yerde aynı pozu vermezsem ne olayım ;D

Ama ne kadar estetik olacağı konusunda söz veremem ;D

Teşekkürler paylaşım için :smiley:

SDC12446

orsaalabanda' Alıntı:
[attachment=1]

Ben buraya bayıldım.

Önümüzdeki yıl aynı yerde aynı pozu vermezsem ne olayım ;D

Ama ne kadar estetik olacağı konusunda söz veremem ;D

Teşekkürler paylaşım için :smiley:

Bende senin yazdıklarını okuyunca gülmekten göbeğim çatladı ;D ;D ;D

Sevgili Cem, size de yan taraftaki Apollo'nun zamanında poz verdiği taşı rezerve edelim. Gezenbilir Jürisi de oy versin, bakalım nasıl olacak? ;D

Çöl Kartalı' Alıntı:
Sevgili Cem, size de yan taraftaki Apollo'nun zamanında poz verdiği taşı rezerve edelim. Gezenbilir Jürisi de oy versin, bakalım nasıl olacak? ;D

Galibi önceden belli olan bir maça çıkmam ben. Almayayım teşekkürler... :smiley:

paylaşım için teşekürler iyi yerler gezdikce gezilesi gezenlere afiyet olsun.

Cem bey, siz de sevgili kızınızla Uludağ'da karlara yatarak poz vermişsiniz. Çok beğendik :smiley:

Sn. freegraf, gezmek gerçek bir mutluluktur diyoruz ve devam ediyoruz :smiley:

11752

11757

11775

11785

11778

ne diyeyim aslında diyecek çok şey var ama kale ici kale kapısı vs derken bu aralarar gidemedim. ahlayıp vahlayıp dumak tan başka secenek yok. sayenizde yeni çekilmiş bir kac görüntü ile yetinmek yetiyor şimdi inşaallah bir tur ayarlar ve de rahatlarım.sizede tektar tekrar iyi gezmeler .eyer bulursam fırtınada cektiğim bir side tapınak fotoğrafı eyliyeceğim.Kalın saglıcakla.

Her yer buram buram tarıh kokuyor Alanya ve Side her zaman tek mukemmel yerler gezınız guzel gecmıs tekrarına kavusmanız dıleyınlen selamlar..

Sn. freegraf, Hüseyin bey'in (Rüzgar) dediği gibi hayatı ıskalamayın. Bizim hayat felsefemiz de budur. Bugün, bugündür. Göcek'te Kleopatra Koyu'nda yıllarca yüzdük ama bu yıl nedense yasaklanmış. O yüzden ne yaşarsanız, o sizin kazancınız olur. Bizim sözlüğümüzde ''keşke'' kelimesi yer almaz. Size de tavsiye ediyoruz :smiley:

Salih bey, gerçekten Antalya ve yakın çevresi tam bir karavan cenneti. Tarih, kültür, doğa, eğlence hepsi bir arada. Çok gez gittiğimiz halde her seferinde yeni bir şeyler buluyoruz Güzel Antalya'da. Size de keyifli geziler diliyoruz :smiley:

sn.çölüm kartalım ben hayatı hiç iplemedim ki hep öyle yaşadım. ama bazen öyle bir ayak bağın oluyorki ibreti alem olarak yerine cakılıp kalıyorsun.Yoksa zincir mincir her yanım inçir hikaye .seni anlıyorum ama biride beni anlasa iyi olur .biraz sabredip.. zaten ok yaydan cıkacaktır.sizede selam ve iyi dolanmalar dilerim. bir tepeye cıktığınızda benim için biraz bağırın be..yankısı buralara gelsin.

Sn. freegraf, isteklerinizin bir an önce gerçekleşmesini dileriz :smiley:

Bu geziden birkaç fotoğraf daha :smiley:[attachment=1]

SDC12320

SDC12470

SDC12459

11741

11742

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR