2009 Yazı Böyle Geçti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,413
Ynt: 2009 Yazı Böyle Geçti

Sn. Yeşim&Bülent (çölkartalı) çifti,
İlginize çok teşekkürler.. Sanal ortamda da olsa sizlerle tanışmak, arkadaşlık kurmak gerçekten çok güzel..
Umarım, bir gün bir yerlerde karşılaşır, belki bir bardak çay, belki bir kadeh şarap eşliğinde sohbet etme şansını yakalarız..

Her şey gönlünüzce olsun...
Ülker&Yavuz

Etiketler

egeli' Alıntı:
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

Katrancı Koyunda kimseler kalmamış.. Böyle ıssız görünce hüzünleniyor insan.. Yağmur yağıyor.. Biz de ancak karavandan görüntülüyoruz, Katrancı'yı..

[attachment=5]

Katrancı Koyu resmi çok orjinalllll

Değerli arkadaşlar,

Gösterdiğiniz ilgi ve övgü dolu sözleriniz, bizim gezme-görme-paylaşma coşkumuzu artırıyor. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, herşeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz..
Selam ve saygılarımızla...

Ülker&Yavuz

egeli' Alıntı:
Değerli arkadaşlar,

Gösterdiğiniz ilgi ve övgü dolu sözleriniz, bizim gezme-görme-paylaşma coşkumuzu artırıyor. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, herşeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz..
Selam ve saygılarımızla...

Ülker&Yavuz

Resimlerinize imrenerek baktım.. Geçen hafta Bir arkadaşın daveti ile Foça ya gitmiştik.. bu hafta ben davet ettim.. Pazar günü inşallah istikamet Birgi ve Gölcük..

sevgili egeli abiciğim, egeyeli ile samimi arkadaşız hafta sonlarımız hemen hemen eşlerimizle birlikte geçiyor ve çok iyi anlaşıyoruz egeyeli iyi bir karavancıdır umarım birgün sizlede tanışır karavan üzerine sohbet ederiz

Sizleri tanımak bizi de mutlu eder... Hele ortak payda karavan ve karavancılık olursa.... !!! :D :D
Görüşmek dileğiyle.....
Mutlu yıllar....

Aradan 4 yıl bile geçmiş olsa benim gibi yeniler için çok taze bir rapor. Ülker Ablamıza ve Yavuz Abimize sonsuz teşekkürler. Benim doğduğum yıl evlilik teklifini yapmanız çok ilgimi çekti ;) Diğer raporlarınızı da bir an önce bitirmek ilk görevim ;)

Merhaba dağcı papaz,
Adınızı bilemediğimizden böyle hitap etmek durumunda kaldık. İlginize sonsuz teşekkürler.. :D :D
Selam ve sevgiler....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri