2008 Yılı Norveç Gezisinde çekilen Karavan Ve Ev Resimleri Arşivim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abucam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,013
Ynt: 2008 Yılı Norveç Gezisinde çekilen Karavan Ve Ev Resimleri Arşivim

Sevgili Levent Güngör,
yol üstü mola yerlerinden birinde bahsettiğiniz temizlik ve intizama bir örnek olması için bir resim...Ahşap kulübeler wc ve çöp kutuları oluyor...

IMG 2000

Etiketler

Bu da Doğasever karavancıların hayalindeki ev olabilir mi?

IMG 0816

çok güzel resimler, paylaşım için teşekkürler

abucam' Alıntı:
Bunlar da Cavid bey için...Saygılar...

Çok teşekkür ederim bu güzel paylaşımınız için; elinize, gözünüze sağlık!.. :smiley:

Yaz mevsimi için, gezilesi, görülesi ve yaşanılası yerler. Yaz mevsimi derken, ülkemizdeki aşırı sıcakların olduğu haziran, temmuz ve ağustosu kastediyorum; o tarihlerde kuzey serinliği iyi olmalı... ;)

Cavid Sezen

abucam' Alıntı:
Sevgili Levent Güngör,
yol üstü mola yerlerinden birinde bahsettiğiniz temizlik ve intizama bir örnek olması için bir resim...Ahşap kulübeler wc ve çöp kutuları oluyor...

Teşekkür ederim ilginize, hayranlıkla izlemekten başka ne denilebilir bilmiyorum. Belki darsı bizlerede en uygunu.
Selamlar.

Evet Cavit kardeşim,
dediğin gibi...orası en fazla 19-20 derece iken Temmuz ayı ve dağbaşları karlı ve yağışlı...Bu resimden bir hafta sonra akdenizde 35-40 dereceye varan sıcağı yaşadım...Çok değişik bir duygu...
Sevgili Levent kardeşim inşallah darısı başınıza diyorum...bizim de gönlümüz oralarda kaldı şimdi resimleriyle anıyoruz...Her zaman diyorum 2-3 karavan birlikte oraları süre sınırı olmadan doya doya gezmesi lazım...Güvenli,temiz ve serin...Avrupada en ucuz karavan seyahati orlarda olur, çünki kampinglere girmek zorunda olmadan o kadar çok konaklanacak yer var ki...benzin-Mazot ucuz, Sadece yiyecek - içecek çok pahalı ama en kaliteli su orada ve bedava...

IMG 1987

buralpdi' Alıntı:
çok güzel resimler, paylaşım için teşekkürler
Sevgili Levent Kardeşim (Buralpdi),
Beğenmenize sevindim.Çok teşekkür ederim...

Selam,
Bunca güzelliği ve dinginliği bizler ile paylaştığınız için çok teşekkür ederim size.
(o kadar teşekküre bir butona basmak kimsenin aklına gelmemiş)

İyi günler
Sy Abucam (isminizi bilmediğim için bu şekilde hitap etmek zorunda kaldım)
Bu muhteşem ve özel fotograflarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Daha nice güzel doğa foragrafları çekip bizimle paylaşmanız dileğiyle
Saygılar
Batuhan
Ankara

Sevgili ''dalyan'' ve ''batuhan06'' ilginize ve güzel iltifatlarınıza çok teşekkür ederim...Elimizden geldiğince amatör ruhla fotoğraf ile ilgileniyorum...umarım bu görseller değişik gruplardan insanların ufkunu genişletir ve zevk almasını sağlar...Bu güzel yorumlar ve Teşekkürler bizleri onurlandırıyor...Sevgiyle kalın...Fotograflara devam...

IMG 1620

IMG 2076

IMG 1628

Sn Abucam adınızı bilmediğim icin bu şekilde yazmak zorunda kaldım özür dilerim evet kardeşim paylaşımlar icin teşekkür ederiz.Ertan bey (Dalyan ) de haklı 2.de bizden yeni resimleri bekliyoruz.Tunay & Tugay Demiral

TUGAY58' Alıntı:
Sn Abucam adınızı bilmediğim icin bu şekilde yazmak zorunda kaldım özür dilerim evet kardeşim paylaşımlar icin teşekkür ederiz.Ertan bey (Dalyan ) de haklı 2.de bizden yeni resimleri bekliyoruz.Tunay & Tugay Demiral
Sevgili Tunay & Tugay Demiral (TUGAY58),
güzel yorumlarınıza ve beğenmenize (ayrıca Teşekkürünüze) çok sevindim. Bende sizlere teşekkür ederim.
Yayınlanan resimler ayrıca Google Earth Dünya haritasında çekildiği yer işaretiylede yayınlanıyor.
İlgili sitede ayrıca dünyadaki değişik ülkelerden karavan&kamping resimleri çeken karavancıları da ''The World Of Caravans Campers And Campings''ismiyle kurduğum fotoğraf grubu ile çekip, yayınladıkları karavan, kamping resimleriyle de, biraraya gelmek isteyen Karavan severleri bu grupla biraraya getiriyorum...
İlgili grubun yayınladığı toplu resimlere de şu linkten ulaşabilirsiniz...
http://www.panoramio.com/group/56358
Bu grupla ilgili eleştri ve önerilerinizi de buradan iletirseniz memnun olurum...
Sevgiyle kalın...

Karavancılar için gösterdiğiniz evler çok güzeldi,teşekkürler.

Abucam kardeşim
Paylaşımınız için çok teşekkürler,doğa gerçekten harika fotoğraflar insana huzur veriyor,haziran temmuz ağustos aylarında keyif alınacak yerler.
2013 yaz programım bu rota olacak kısmet olursa.
Umman Muscattan selam saygılar, Ferhat Yılmaz

Sevgili Ferhat Yılmaz kardeşim,
ilgine teşekkürler, kışın sıcak iklimdesin yazın da kuzey ülkeleri çok isabetli bir tercih...Kazasız belasız geziler...Sevgiler...Saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR