2008 Yılı Norveç Gezisinde çekilen Karavan Ve Ev Resimleri Arşivim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abucam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,012
Ynt: 2008 Yılı Norveç Gezisinde çekilen Karavan Ve Ev Resimleri Arşivim

Sevgili Mustafa Bey.
Resimleri beğenmenize sevindim...Teşekkür ederim...Norveç gezimizde bu sefer italyadaki gibi Fotoğraf makinası ve kamerayı çaldırmadık... :-[ Arşivi karıştırdıkça birşeyler çıkıyor işte Doğada karavan Kardeşliği fotoğraflarından biraz daha...

IMG 1289 2

Etiketler

Araç penceresinden Yolüstü izlenimleri...

IMG 1576

Sayın; general lee (Mehmet Varol),sisdagili61 (Niyazi Uzun),
Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler...

Cavid bey sizin duvar resmi yaptığınız yerde çekilen başka resimleri sizin için yükleyeceğim arşivi karıştırıyorum...Selam ve sevgiler...

abucam' Alıntı:
Cavid bey sizin duvar resmi yaptığınız yerde çekilen başka resimleri sizin için yükleyeceğim arşivi karıştırıyorum...Selam ve sevgiler...

Memnun olurum; görünüm çok güzel ve fotodaki eski Mercedes benim L300 gibi minikamper grubundan... Duvar fotoğrafları, genelde kendi çektiğim fotoğraflardan oluşur ama sizinki de çok hoş!... :smiley:

Esen kalın.
Cavid Sezen

Fotograflar gerçekten harika, doğa muhteşem ancak insanlar kamp alanlarını kullanmadaki temizlik ve intizamda
takdire değer. Emeğinize sağlık. Selamlar.

Sevgili moderatörümüz Güngör,
Bahsettiğiniz temizlik ve nizam intizam dağ başındaki ufacık mola yerlerinde bile mükemmeldi...Hatırladığım kadarıyla benim ilk gün yanından geçerken kalabalıkdan çekinerek girmediğim biraz uzaktan seyrettiğim bir kamping var seljord da, bir hafta sonra geri döndüğümde bayağı tenhalaşmış görünce girdim ve çektiğim bazı fotolar da oraya ait...Dönünce you tube da bir arayayım dedim ne göreyim, orada ülke genelinde yılda bir yapılan country festivali kalabalığı imiş. sizde you tube da ''seljord country festival 2008'' diye ararsanız birçok video görürsünüz çılgın bir kalabalık ve eğlence ile çevre kirlenirken, bir hafta sonra mükemmel temizlik ve tenhalıkta buldum. Kısacası karavancılar için mükemmel bir ülke...Tabiiki yazın gördüm, kış uzun ve çok karlı olduğu için birşey diyemem ama kaldığım tesislerde banyolarında çok büyük dolaplar halinde elektrkli çamaşır kurutucular vardı...bunları forumumuzda paylaşmak ve Gezenbilir'e katkıda bulunmaktan onur duyarım... Selam ve sevgilerle....

sn.abucam,
videoları izledim, organize bir festival darısı bizlere demek istiyorum. Bu tür büyük festivallerde kurallar kadar uygulanmasıda
çok önemli,örnek vermem gerekirse yaya yolları ve kamp alanında yerleşim çok dikkatle düzenlenmiş ve uygulanmış.
Oldukça sık ve değişik yurtiçi festivalleri gezdim genel olarak organizasyonu yapanların tüm uyarılarına rağmen kamp
alanlarında yaya ve etkinlik için ayrıca acil yardım için ayrılan alanlar hep ilk günden işgal edilmekte. Bizimle paylaşacağınız
arşiviniz bizleri takip eden tüm kampçı ve karavancılara çok yararlı olacaktır eminim.
Selamlar.

Bunlar da Cavid bey için...Saygılar...

IMG 0368

IMG 2328

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR