2008 Yılı Norveç Gezisinde çekilen Karavan Ve Ev Resimleri Arşivim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abucam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,961

abucam

Kamp I
Yer
Ankara
2008 Yılı Norveç Gezisinde çekilen Karavan ve Ev Fotograflarım,

Gezenbilirci dostlarla paylaşmaktan mutlu olacağımız Arşivlerde kalan bu fotografları meraklılarıyla paylaşmak için bir dost vasıtasıyla tanıştığım Panoramio sitesinde yayınladım Başlıktan anlaşılacağı üzere Binek araç kiralamış olmama rağmen,gezi boyunca bol bol gördüğüm Evler ile karavan kampları ve karavan resimlerimi yayınladığım linkten izlerseniz siz değerli karavan severlerin yorumlarını burada almaktan çok memnun kalırım. Resimler çok olduğu için tasnifi de hayli zor oldu... Belki buraya da becerebilirsem bazı fotograflar koymak isterim...
İşte Link;

http://www.panoramio.com/user/2547671/tags/Norway

Yayınlanan bütün resimler tarafımdan çekilmiş olup,Yorumlarınızı bekliyorum...

Etiketler
Ynt: 2008 Yılı Norveç Gezisinde çekilen Karavan Ve Ev Resimleri Arşivim

Çok Güzel Fotolar Ancak Resimleri buraya yüklemeniz daha kolay ve güzel olur paylaşım için tşkler

Yorum yapmam zor; beni aşar. Yalnız, çok beğendiğimi bir kez daha yineleyeyim. Emeğinize sağlık diyorum. Epeyce duvar kağıdı olacak fotoğraf da var bu arada, belirtmeliyim... :smiley:

"Eidsborg / Telemark / Norway (2008)" Bu fotoğraftaki kamper, bir de L300 olsaydı çok güzel olacaktı hani!... :D

Cavid Sezen

IMG 1768

Örnek olması için birkaç Fotograf da buraya koymak için deneme yaptım, herhalde oldu... Yorum yapan sevgili Emwayyes, Gezmen, Gezgör... Çok Teşekkür ederim...Fotograflar Beğenillirse burada da paylaşmak isterim...Aslında gezilerimi yazmayı çok arzulamama rağmen, yazı işi ayrı bir yetenek istiyor galiba...Şimdilik fotograflarla giriş yapalım, diyorum kalemi kuvvetli üstadları izliyorum...Sevgiyle kalın...Saygılar...

abucam' Alıntı:
Fotograflar Beğenillirse burada da paylaşmak isterim...Aslında gezilerimi yazmayı çok arzulamama rağmen, yazı işi ayrı bir yetenek istiyor galiba...Şimdilik fotograflarla giriş yapalım, diyorum kalemi kuvvetli üstadları izliyorum...

* Fotoğraflar çok güzel; burada da paylaşabilirsiniz.

*Yazı konusunda yukarıdaki düşüncenize katılmıyorum; herkes "yazar" olmak zorunda değil. ;) :smiley: Siz içinizden ne geliyorsa o şekilde yazın; göreceksiniz çok güzel olacak. :smiley: Birçok arkadaş bilir; öğrencilik yıllarında kompozisyon dersinde, "ben güzel yazamıyorum" diyen çoğu arkadaşımız, bir şekilde yazmaya başlayınca "döktürmüştü"!... ;D

Cavid Sezen

abucam' Alıntı:
Örnek olması için birkaç Fotograf da buraya koymak için deneme yaptım, herhalde oldu... Yorum yapan sevgili Emwayyes, Gezmen, Gezgör... Çok Teşekkür ederim...Fotograflar Beğenillirse burada da paylaşmak isterim...Aslında gezilerimi yazmayı çok arzulamama rağmen, yazı işi ayrı bir yetenek istiyor galiba...Şimdilik fotograflarla giriş yapalım, diyorum kalemi kuvvetli üstadları izliyorum...Sevgiyle kalın...Saygılar...
Fotoğraflar çok güzel olmuş. :smiley:

Fotoğraflardan yola çıkarsak; Aslında her fotoğrafın da bir hikayesi var. Bu hikayesini bir iki satırla fotoğrafın üzerine yazdığınızda bile, kısa yoldan gezi yazısı oluşacaktır.
Her zaman da yardıma hazırız.

Paylaşım için teşekkürler. :smiley:

[imgzoom][/imgzoom]Yol kenarında bir göl ve bir karavan...Bu tür göl kenarlarında balığını tutup, ve her gölde bir gece konaklarsanız, bana göre Norveç seyahatiniz yıllara karşılık gelebilir...Hele 2-3 karavan grubu bu seyahati ömür boyu yapabilir. Yani balık gölden,Su gölden misali...Zaten akaryakıt çok ucuz ama yiyecekler çok pahalı...

IMG 0206

[imgzoom][/imgzoom]Bu resimde karşıda iki göl arasındaki alanda her akşam başka bir karavan ve karavanlar devamlı kalıyor ve balıklarını tutanlar vardı...Tabi ertesi gün bir başka göl kenarı daha güzel geliyordu ki karavanlar devamlı değişiyordu...

IMG 1246 2

Sevgili fşirin,
yorumunuz ve öneriniz ile birkaç deneme yaptım, herhalde birşeyler çıkacak galiba, çünkü her resimi çekerken düşünülen ve bakılan fikirler de resimlerin hikayelerini oluşturuyorlar...sizin seyehat yazılarınızı da ilgiyle izliyorum...Sanki bende sizinle o seyehatleri yapıyormuşum gibi geliyor ve çok ilgimi çekiyorlar...İzliyoruz...Sevgiyle kalın...

Sevgili Gezmen,
Öneri,yorum ve güzel düşüncelerinize çok teşekkür ediyorum...Sevgiyle kalın...Biryerlerde karşılaşmak dileğiyle...Selamlar...

[imgzoom][/imgzoom]Birçok Gölün bulunduğu yerde tabiiki, buralarda kullanılacak keyif aletlerinin de nakledilmesi gerekiyor...

IMG 0332

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri