2007 Santafe 2.2 Dizel Vs Nissan 2005 X Trail 2.0 Lpg

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fabrika1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,974

fabrika1

Ana Kamp
2007 santa fe yaklaşık fiyatı 40-45 bin ??? tl 2005 x trail 30-35 bin tl bu iki aracı kullanmış birileri varmı karşılaştırma yapabilirmsiziniz.farklı sınıf gibi dursada ben bu iki araç arasında kaldım hangisini önerirsiniz?http://www.gezenbilir.com/media/Smileys/default/huh.gif

Etiketler
Ynt: 2007 Santafe 2.2 Dizel Vs Nissan 2005 X Trail 2.0 Lpg

Merhaba,
Hyundai Yetkili servis çalışanıyım.
santa fe + ları daha fazla olan bir araç ama MTV-yakıt tüketimi gibi dezavantajlarıda var..

ikiside ağır arazi şartları yerine hafif piknik offroadunda kullanılabilecek araçlar.
Santa fe nin boyutları itibariyle (ayrıca lpg nedeniyle küçülmeyen bagaj hacminden dolayı ) bence santa fe bu karşılaştırmada ağır basan taraf..

Bende sanırım öyle düşünüyorum .cevabınız için teşekkürler

şu an 2003 x-trail kullaniyorum cok memnunum lpg ile sehir ici 35 krs yakiti var ancak arac cok performansli degil 130 km den sonra hizlanmasi vakit aliyor. sehir icinde cok atak.dizele gelen zamlari dusununce bence lpg mantikli santa fe en az on litre yakar sehir icinde bunuda hesaba katin bulabilirseniz x-trail in 2.5 lik olanini tavsiye ederim yakiti daha azdir performansi super.

geçen hafta 2005 model bir x trail aldım. Araç gerçekten gayet güzel .Fakat uzun yolda yokuş yukarı çıkarken hararet artıyor . Biraz durduktan sonra düşüyor . Düz yolda bir sıkıntı yok. Servise yada tamirciye götürmedim . Sorun ne olabilir ? Fikri olan varmı ?

termostat kontrolü yapın bende 2003 modeli var geçen bayram fethiye turuna cıktım sakar geçidi filan 45 derece sıcaklık hararet gram oynamıyor...

şehir içinde bir sorun yok hafta sonu zaman bulabilirsem baktıracağım. yabancı forumlarda radyatörün tıkalı olabileceği falan yazıyor , bakalım belki tamirci birşeyler bulabilir.

bir sorum daha olacak bu x trailin teyibine usb takmanın bir yolu varmı ? Daha doğurusu deneyen varmı . Alışveriş sitesinde bir ekipman gördüm dün ama bu gün ilanın süresi bitmiş arayıp soramadım.

usb takılır ayrıca direksiyon kumandasıda calısır g.g da 135 tl idi sanırım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri