2004-2005-2006 Jeep Cherokee 2.8 Crd,nasıl Bilirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 168
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 179,828

omnitemporal

MURAT ERDOĞAN
Şehir içi,şehirlerarası,arazi gezileri için düşünüyorum ,off-road yapmayı düşünmüyorum, yakıt, konfor, yol tutuş,kronik arızalar,bakım masrafları,vergi konusunda bilgisi olan var mı?cevaplar için şimdiden teşekkürler,alternatifim kia sorento

Etiketler
Ynt: 2004-2005-2006 Jeep Cherokee 2.8 Crd,nasıl Bilirsiniz?

hayırlı satışlar,fiyatıda uygun yazmışsınız, ;D

Teşekkür ederim. Umarım sizde en kısa zamanda istediğin araca kavuşursunuz.

bende 2005 modelinden alıcam. yarın görüşmeye gidiyorum, pazartesi kontrollerde bir sıkıntı olmaz ise alacam inş.

Selamlar.yaklaşık 1 yıldır 2006 model 2.8 crd cherokee kullanıyorum.bu araclar hakkında türk forumlarda çok fazla bilgi bulunmuyor.almayı düşünen arkadaşlara bir kullanıcı olarak yorumlarımı söyleyebilirim.

Unljm' Alıntı:
Selamlar.yaklaşık 1 yıldır 2006 model 2.8 crd cherokee kullanıyorum.bu araclar hakkında türk forumlarda çok fazla bilgi bulunmuyor.almayı düşünen arkadaşlara bir kullanıcı olarak yorumlarımı söyleyebilirim.
Lütfen!!

sdkbrckmk' Alıntı:
bende 2005 modelinden alıcam. yarın görüşmeye gidiyorum, pazartesi kontrollerde bir sıkıntı olmaz ise alacam inş.

merhaba, aracı aldınız sanırım, yorumlarınızı paylaşır mısınız?
bende 2003 2.8 düşünüyorum.

teşekkürler.

Henüz almadım,ancak gördükçe inceliyorum,forumda olumlu ve olumsuz bir çok yorum var,bizzat kullanıcılarından gelecek yorumlar aydınlatıcı olacaktır,ama konuyla ilgilenen pek az,hala almayı düşünüyorum,umarım yeni yorumlar gelir

kj ile ilgili olumsuz olabilecek yorumlar ağır offroad yapacak arkadaşların karşılaştığı lift kit vs bulma zorluğu ile sınırlı olmalı. son derece sağlam ve başarılı araçlar bana göre. ne dizeli nede benzinlisi kronik sorunlara sahip değiller.

off road yapacağım derken ne derecede ne tür bir off road yapmayı düşünüyorsunuz kll arkadaşımızın dediği gibi lift kit vs ağır off road için bulabileceğin parçalar sınırlı vergi konusunda hangi modelini kullanırsan kullan 3.7 ve 2.8 için konuşuyorum rahat 800 tl 6 aylık bandrol ödersin 2.8 crd ye gelince 5 ileri otomatiktir 2002 den sonra olanların arka fren disktir motor italyan motordur bakımlısını bulmanız lazım yüksek kmde olanlarda turbo ve yağ yakma ile sorunu ile karşılaşabilirsiniz 3.7 ler ise 4 ileri otomatiktir lpg döüşümünde 38 40 45 krş arası ş.içi km de yakar diesel de 38 40 krş arasında tüketime sahiptir kj ler kibar bayanlar tarafından tercih edilen bir modeldir 3.7 lerde lpg ile bagaj kullanışsız hale gelebiliyor kronik sorunlara gelince 3.7 lerde hararet problemi olabiliyor soğutma sisteminin sıkıntısız olması lazım motor bildiğim kadarı ile ikisindede trigerli olması lazım genel olarak güzel bir araçtır bir ara bende çok baktım ama vergisi yüzünden vazgeçtim foresterimi sattım wj xj zj grubuna bakıyorum temizini bulabilir isem tabi.2005 den sonra makyaj gördü kasası parça konusunda mekanik anlamda sıkıntı yaşamazsınız her türlü yedeği ve çıkması bulunabiliniyor.tercih sizin umarım istediğiniz aracı bulursunuz

wj deki 4.7 nin kırpılmış versiyonu olduğu için v6 3.7 de zincirli motordur. hertür parçası bulunuyor.

parça her türlü bulunabiliyor 3.7 zincirli düzelttiğin için teşekkürler sayın kll askerde petrol yeşili kullandım performansı güzel araç kasasına göre.

2004, 3.7 lpg li var bizde. benim eski arabam. şimdi eşime ait. gayet yeterli ve spacer takıldığında standart haliyle gayet yol tutar. lift kitleri çok pahalı ama. yada bana öyle geliyor bu tip şeyler eyatırım yapmadığım için. 4 amortisör 4 yüksek yay 4000 tl bence uçuk. hanım yükseltelim dedi de ben boşver dedim bu yüzden :smiley: ne yapacaksa yüksek haliyle. onun yerine AT lasitk aldım kaldırıma vs ye çıkabilsin diye.

ya şimdi düşününce yanlış mı anladım acaba... modeli yükseltelim manasında mı demişti? :D hahahah

slm , yeni konu açmaktansa buraya yazmayı daha uygun buldum . 2005 model 2.8crd 163hp limited 170.000km alım sürecindeyim . Aracı eşim kullanacak , şu anki araç golf . Hafta sonu gezilerinde hafif arazi gezileri ve kar üzerinde sorun çıkarmaması için jeep düşünüyoruz . LPG çok düşünmediğim için dizel'e yöneldim . Bu aracın motoru mercedes motoru ve sorunsuz deniyor . Bu aracı kullananların deneyimleri + ve - yönleri hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR