20 Şubat 2010 Tarihli Haber Türk Gazetesinde Geocaching İle İlgili Çıkan Yazı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,664

ufuk

Hayat tökezledi ve topallayarak devam ediyor...
Yer
İSTANBUL
Telsiz Çağrı Kodu
TB1BB
Merhaba

20 Şubat 2010 Cumartesi tarihli HABER TÜRK gazetesinde Geocaching ile ilgili çıkan röportajımızı bilgilerinize sunarız.

Ht

Ht02

Etiketler

Ynt: 20 Şubat 2010 Tarihli Haber Türk Gazetesinde Geocaching İle İlgili Çıkan Yazı

eftaLYa' Alıntı:
Ben daha koordinat okumayı beceremiyorum ki bulayım ;D ;D
Ufuk bize koordinat okumayı öğret :eek:

yakında isteyen üyelerimize derneğimizde navigasyon eğitimi verilecektir. şimdiden bu müjdeyi vereyim. hazırlıklarımız devam ediyor. en kısa zamanda üyelerimize haber vereceğiz ;)

Ynt: 20 Şubat 2010 Tarihli Haber Türk Gazetesinde Geocaching İle İlgili Çıkan Yazı

Tomtom navigasyonla biraz zor oluyor :S

Ah ah.
Her hafta geziyoruz ama Kutu saklamak aklımıza gelmiyor.
:(

Daha doğrusu kutu hazırlamak yerine saklama kaplarımız için nevale hazırlıyoruz.
;D

Ben niye bulamıyorum kutuları anlamıyorum.
Tam koordinata gidiyorum, fotoğraftaki yeride buluyorum fakat orda kutu yok. çalınıyormu acaba?

Kordinat Rakam sayısı .??

Derece -Meridyen - saniye ??

??

7 haneli mi 8 haneli mi.??

haberde, kutuyu başka bir noktaya gömüyor demiş =( aynı yere saklamak gerekiyor oysa.. keşke düzgün araştırsalardı..

Rastgele araştırılmadan yapılmış bir haber. Kutuyu başka yere gömüyor demiş.

Birincisi kutuyu gömmek yasak ikincisi başka yere değil, aynı yere bulduğunuz gibi bırakıyorsunuz. Birde büyük gazete olacak. Haberi yapmak için yapmışlar. Araştırma falan yok.

pikofarad' Alıntı:
Rastgele araştırılmadan yapılmış bir haber. Kutuyu başka yere gömüyor demiş.

Birincisi kutuyu gömmek yasak ikincisi başka yere değil, aynı yere bulduğunuz gibi bırakıyorsunuz. Birde büyük gazete olacak. Haberi yapmak için yapmışlar. Araştırma falan yok.

aynen katılıyorum...
kutular gömülmeyecek..!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR