1998 model mazda 4*4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan davay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,629

davay

Yeni Üye
Yer
rize
herkese selam lar arkadaşlar siteye yeni uye oldum yaklaşık 10 senedir mazdacıyım şuan ki aracım 98 model 4*4 b 2500 dür resimlerinide koyacam bende bt 50 almayı düşüyorum tek merak ettiğim konu defransiyel kilidi olup olmadıgı benim kinde yok sadece akis kilidi bulunuyo kullanan lar bilir rf sistemi bilgisi olan varsa paylasırsa sevinirim herkese saygılar rizeden hasan

Photo 0084

Etiketler

Ynt: 1998 model mazda 4*4

acemilik işte aynı resmi iki kez yukledik neyse olur okadar bakın aracımla bu karlarda boğuşuyorum ve gidişi sağlamlığı konusunda bir numara diyebilirim

Photo 0081

teşekkürler jip türü bi araçla takas etmeyi düşünüyorum bakalım saygılar

sayın arkadaşım bende 1997 model mazda 4x4 almayı düşünüyorum.araç çok temiz ilk sahibinden kazasız belasız km si de az ağır yüktede kullanılmamış bu konuda bilgiler bekliyorum aracı önerir misiniz...teşekkürler

97/98/99 model 4*4 mazdalar saglamlık açısından çok güzel kolay kolay parca bozmuyor yakıtları sınıfına göre ekonomik aracı serviste baktır eğer yürüründe bi problem yoksa motorunda filan kilometreside düşürülmemişse tafsiye ederim yanlız arazi sistemini iyi öğren akis kilidi sistemi var hareket halinde bağlarsan araziye aksı kesersin alırsan hayırlı olsun saygılar

b2500 kamuflaj lı haline bayıldım ama sizin arabada ağır hizmette çalışıyor herhalde oo karlı resmi çok hoşuma gitti ya

yok arkadaşım ağır amaçlı deyil yan tarafta gözüken dükkan benim dükkanın işlerinde kullanıyorum elektrikçiyim bulundugumuz yerde K plakası sorunu oldugu için aracım K palakalı. ticari dir tabi kışın o gözüken karlara vuruyoruz kendimizi malum karlı yollarda araç kullanan arkadaşlarımız bilir onun zevki ve tadı başka hani kimse yerinden sallanamıyo sen gidiyosun ya bir birbucuk metre yeni yağmış karda iz vurmak bi başka oluyo aracım 98 model 18000 binde modeline göre kilometresi okadarda fazla sayılmaz dahada motor kapagı bile açılmamış en ufak bi yağ eksiltme bile yok o yuzden bu model araçları afsiye ediyorum arkadaşlar saygılar

davay' Alıntı:
yok arkadaşım ağır amaçlı deyil yan tarafta gözüken dükkan benim dükkanın işlerinde kullanıyorum elektrikçiyim bulundugumuz yerde K plakası sorunu oldugu için aracım K palakalı. ticari dir tabi kışın o gözüken karlara vuruyoruz kendimizi malum karlı yollarda araç kullanan arkadaşlarımız bilir onun zevki ve tadı başka hani kimse yerinden sallanamıyo sen gidiyosun ya bir birbucuk metre yeni yağmış karda iz vurmak bi başka oluyo aracım 98 model 18000 binde modeline göre kilometresi okadarda fazla sayılmaz dahada motor kapagı bile açılmamış en ufak bi yağ eksiltme bile yok o yuzden bu model araçları afsiye ediyorum arkadaşlar saygılar

haha espiri ağır hizmetten kastım üstündeki kar yahu garibim kar altında kalmış çığ düşmüş gibi duruyor yalış anladın sen

merhaba arkadaşlar,bu bt50 lerin yıllık vergileri ne kadardır,malum zaman biraz hesap zamanı,ben 4x4 araç almak istiyorum lakin vergileri çok ağır,tüm arkadaşlara iyi yolculuklar,saygılar

slm abi mazda 4x4 hakkında bilgi almak istiyorumda yakıt konsunda bide motor durumu hakkında yani triger felan kaç km değişiyo ısıtma bujileri enjektörler şimdiden teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri