1998 As 250 4x4 Kamyonet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan efsane148 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,435

Etiketler

Ynt: 1998 As 250 4x4 Kamyonet

2.5 tonluk´orjinali difransiyel kilitsiz. patinaja kalırsanız arka difransiyel bozulabir. ön tekerlerden biri şaseye kadar çamura battığında traktör' süz çıkmaz... kısaca dodgeden arazı aracı olmaz. boşuna uğraşmayın asfalt arabası.

Güle güle kullanın,araba çok güzel.Ben de çok gittim AS 250 ile.Ancak bir şey sorucam bu arabanın ön panjuru değişti mi ?

efsane148' Alıntı:
arazide % 100 iyi araba çıkmadğı yer olmaz idda ediyom bu as 250 dodge ler toyata lar dan nissanlar dan ckj lerden daha güçlü mekaniği sağlam araba ufak bişey de kırılmaz zorla zorlayabildiğin kadar
bu kıyaslamaları yaparken toyota, nissan hangi modelleri bazaldınız merak ettim sadece ve tercume edemedıgım ( ckj) muhtemelen cj olsa gerek ki safkan bir arazi aracı

h.ber' Alıntı:
2.5 tonluk´orjinali difransiyel kilitsiz. patinaja kalırsanız arka difransiyel bozulabir. ön tekerlerden biri şaseye kadar çamura battığında traktör' süz çıkmaz... kısaca dodgeden arazı aracı olmaz. boşuna uğraşmayın asfalt arabası.
sen gel zonguldağa da çıkarmı çıkmaz mı bak
hangi araba vinçsiz çıkar bu dediğ pozisyonda biraz hantal kaçsada docun lastik durumu iyi ise çıkmayacağı yer olmaz kardeş

Sayın efsane kullandığınız aracın diferasnsiyellleri kilitli tipmi ?? birde yedek parça fiyatları ne seviyede ??

kilit yok :smiley:

As 250 wd

NASIL ARAZİ ARAÇI OLMAZ SEN BİZİM KIŞIN ÇIKTIĞIMIZ YERE GEL ÖYLE KONUŞ SENN ESPİYEYE GEL BEN SANA GÖSTERİM DODGE NSL ÇIKAR MI ÇIKMAZMI BAKARSIN O ZAMAN DODGE GİBİ GÜÇLü ARABA YOK SEN HERHALDE HİÇ 4x4 DODGE YE BİNMEDİN ONDAN ÖYLR DİYORSUN::::......

Korsan001

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri