1991 Model Kia Besta Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ygtgencer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 157
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,782
Gozumden bir daha operasyon gecirdim, simdi iyiyim az biraz eksik goruyorum, kaldigimiz yerden devam edelim... iki adet izalasyon aldim bir yesil olan iki aliminyumlu olan , ve aliminyumla devam etme karari aldim F19be58afc8177e1b56677e7197d35ec 5863185ea4fd27c27f70d945d2328b98 E567a1b1669901ee595d2d5dce0bfe51 2e52f6987c19c99a7696d90d67df3450 Dfee9f9a67b05fe53e66b74238592dd3

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Gozluk maske giriştim pasa , bu deliklere bir anlam veremedim neden fabrika bunlari koydu dedim , ve arabanin soldan snorkellenebilecegini fark ettim sagda yakit kapagi var oraya snorkel koyamiyoruz , sol musait , aku ile hava filtresi yer degistirecek j2 motorlu 2.7 hi bestalarda hava filtresi sol tarafta surucunun altinda , 2.2 lerde surucunun altinda aku var , pasi aldim sacin icine isleyik degil (cok degil...) 0e1f2f581a455c4fa50ffcda3774d550 B7a710993b02f87d80c9ce2a5e9bc1be

Verdim astarı , sıktım orjinal boyayı , biraktim kurumaya , iceriyi tabana yesil olan izalasyonu kullanicam , delikleri kapaticam lifte alip alttan da sipiral yapicam ve alttanda izole edeceğim , bundan sonra yol kaportaciya taban saçını yapicaklar sonra ben kaldigim yerden devam edicegim..

Bestasi olan arkadaslar bu akunun altini adam edin surekli oradan su alir bu arac aptal midir nedir bu koreliler neden bu delikleri acmislar ... 51073d3bc250a71642559982be6b4468 D35d83cecccc15432766e69870c9505f 761286f167d61622431e1fb9b8f3ecff

Gozluk maske giriştim pasa , bu deliklere bir anlam veremedim neden fabrika bunlari koydu dedim , ve arabanin soldan snorkellenebilecegini fark ettim sagda yakit kapagi var oraya snorkel koyamiyoruz , sol musait , aku ile hava filtresi yer degistirecek j2 motorlu 2.7 hi bestalarda hava filtresi sol tarafta surucunun altinda , 2.2 lerde surucunun altinda aku var , pasi aldim sacin icine isleyik degil (cok degil...) 0e1f2f581a455c4fa50ffcda3774d550 B7a710993b02f87d80c9ce2a5e9bc1be

Kolay gelsin kardeş gerçekten çok emek harcıyorsun ama bu araç buna değer

Kolay gelsin kardeş gerçekten çok emek harcıyorsun ama bu araç buna değer
Evet abi cok seviyorum keratayi , herkese de tavsiye ederim, kendiniz yapin zor tarafi yok biz antalyada yasadigimiz icin bu pas olusumu ne yazik ki olmus , bide dosemeye bi korelinin eli bi de benim elim degmis ..

Evet abi cok seviyorum keratayi , herkese de tavsiye ederim, kendiniz yapin zor tarafi yok biz antalyada yasadigimiz icin bu pas olusumu ne yazik ki olmus , bide dosemeye bi korelinin eli bi de benim elim degmis ..

Bu arada radyatör ışığı yanıp duruyor demiştim ya raca yeni yazlık termostat takmıştım açmayınca bu da tuz biber oldu conta sizlere ömür contayı değiştirdim çok şükür ki kapakta çatlama yoktu yoksa binlik olurduk

Bu arada radyatör ışığı yanıp duruyor demiştim ya raca yeni yazlık termostat takmıştım açmayınca bu da tuz biber oldu conta sizlere ömür contayı değiştirdim çok şükür ki kapakta çatlama yoktu yoksa binlik olurduk
Abi ben hararet sıkıntısı yaşamıyorum, termigi dinliyorum açıyor, hararet göstergesine de bakıyorum, hic hararet yokken dahi araba ilk çalışır çalışmaz radyatör sinyali yanıyor, ben fani elektrikliye dondurecegim, bitecek bu sıkıntı

Akünün altındaki delikler aküden asitli su taşarsa diye yapılmış olabilir. Araçta alttan davlumbaz olmalı veya bu deliklere uygun yapıda lastik hatta lastikten de hortum ile tahliye oluyor. Bu bahsettigim bazı araçlarda sizinkinde olmalı mı bilmiyorum. 2,7 hi besta sıfır km alıp iki sene kullanmıştım çok hatırlamıyorum açıkcası.
Konuyu takip ediyorum elinize emeginize saglık kazasız belasız sürüşler.

Akünün altındaki delikler aküden asitli su taşarsa diye yapılmış olabilir. Araçta alttan davlumbaz olmalı veya bu deliklere uygun yapıda lastik hatta lastikten de hortum ile tahliye oluyor. Bu bahsettigim bazı araçlarda sizinkinde olmalı mı bilmiyorum. 2,7 hi besta sıfır km alıp iki sene kullanmıştım çok hatırlamıyorum açıkcası.
Abi tamam oyle oldugunu farz edelim de tam 3 delik var .. bence akuden elektrik cikisi almak icin servis delikleri fakat ne tikac var ne de baska birsey ...

Kac paraya almistiniz 2.7 hi bestayi ? Nostalji yapalım.. ciddi merak ediyorum ne kadar di fiyati ?

Benim çalıştığım firma o zaman ithalatçı firmanın müteahhitliğini yapıyordu. Cerez Besta Bongo Sportage almıştı birer tane. Hatta Sportage fuarda tanıtımda kullanılmıştı. Konsollar maun ve etrafı krom aksesuarı michelin lastikleri vardı. Sökulen konsol kaplamaları vs bagajında gelmişti arac.

Abi ben hararet sıkıntısı yaşamıyorum, termigi dinliyorum açıyor, hararet göstergesine de bakıyorum, hic hararet yokken dahi araba ilk çalışır çalışmaz radyatör sinyali yanıyor, ben fani elektrikliye dondurecegim, bitecek bu sıkıntı

Peki fan mişürünü nereye takacağız radyatör mü değişecek?

Yok fan musurunu motora giren yere koyucaz boylelikle gercek isiya gore is gorecek fan , benim usta anlattiydi birseyler

Merhabalar haftasonlari firsat buldukca işe kaldigim yerden devam ediyorum , aku bolmesini gecen hafta boyamistim 1 hafta boyunca boya kuru izalasyonuna basladim , fabrikasyon delikleri siko marka ziftli bitumle, ustunu aku koseli ve sert oldugu icin sert bitum malzemesi ile izole ettim , sol taraftaki manifolt hava girisini fonksiyosuz oldugu icin komple kapattim, (hi bestalarda manifolt surucu tarafina bakiyor ) aku tutucutu demiri de yerine tekrar vidaladim B7ba9e190b2d8151d6bc1798d6aa7496 56effdc7167035392146f4904b0815b8 49f52c297e1a87a59227fe66495ab241 12cf11dda11e97a6d8975740ff05a2c4

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri