1991 Model Kia Besta Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ygtgencer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 157
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,620
Mehmet bey selamlar,
Az once malum sitede gordum bir adet Kia ceres sizce mantikli midir? Alindiktan sonra proje onay vs ile kapali kasa yapilabilir mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler
Mehmet bey selamlar,
Az once malum sitede gordum bir adet Kia ceres sizce mantikli midir? Alindiktan sonra proje onay vs ile kapali kasa yapilabilir mi?

Ben toplamıştım ve satmistim o aracı ne amacla kullanmak istiyorsunuz ?

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet bey aklimda Turkiye'yi ve bazi ulkeleri kamp yaparak kimi zaman dag basina cikarak aracla gezme fikri var uzun zamandir. Sizin araca benzer bir aracla yapilabilirliginin daha uygun olacagini dusunuyorum. Zira dunya genelinde bu konuya uygun 2 arac var. Biri defender digeri lan cruiser lj76-79 serisi. Dunyanin her yerinde parca bulabilme imkani var. Malum onlarin fiyatlari ucuk kacik. Bu araci sizin araca benzetmek mumkun mudur ya da bu arac 4x4 campervan modele cevrilebilir mi? Proje vs isleriyle cozulebilir mi?

Mehmet bey aklimda Turkiye'yi ve bazi ulkeleri kamp yaparak kimi zaman dag basina cikarak aracla gezme fikri var uzun zamandir. Sizin araca benzer bir aracla yapilabilirliginin daha uygun olacagini dusunuyorum. Zira dunya genelinde bu konuya uygun 2 arac var. Biri defender digeri lan cruiser lj76-79 serisi. Dunyanin her yerinde parca bulabilme imkani var. Malum onlarin fiyatlari ucuk kacik. Bu araci sizin araca benzetmek mumkun mudur ya da bu arac 4x4 campervan modele cevrilebilir mi? Proje vs isleriyle cozulebilir mi?

Lazreis hocam o arabayı ben topladım 4 vitestir pto lu ağır hizmet şanzımanı var , on arka sabit akslı, ön arka makaslıdır, konfor sürat bu kapsamda. Arkasina kutu koyarsanız expedition olabilir ama campera uygun degil

kia besta 4x4 arıyorum temiz bulursam alacağım bilgisi olanvarsa paylaşırsa sevinirim

baya biuğraşmışınız geçmişe dönük baktım da güle güle kullanın

baya biuğraşmışınız geçmişe dönük baktım da güle güle kullanın
Sizde de mi var ? Standart sekilde kullanmak doğru değil, yukseltmek acikladigim gibi zor degil, taban dosemelerini kaldirip elden gecirin surucu tarafinda surucu ve yolcu koltugu alti ve tabanin elden gecmesinde fayda var, ben cok ugrastim izalasyon yaptim ama siz bir pasını aldiktan sonra izalasyon halisi ile basit yollu isi bitirebilirsiniz ama aracı yukseltmenizi tavsiye ederim hem daha iyi offroad kabiliyeti oluyor hem de alttan hava akisi hizlandigi icin radyatore faydasi var malum hareret onemli

Dostumben bi öfke ile sattım şimdi arıyorum maalesef benim aracın motor şanzuman iyiydi ancak kaporta çok kötüydü kupa değişimi gerektirecek kadar o yüzden çok ucuza sattım şimdi yeni bi tane arıyorum

Merhabalar, 93 model turkuaz kia besta sahibiyiz. Kia lux Arka Kasa iç plastiklerini arıyorum aracın ilk sahibiyiz baya bir badire atlattı.Yadigar Gibi birşey olduğu için farklı bir bağlılığımız var daha fazla vakit geçirebilmek için günümüz teknolojisine yakın bir şekilde toplamak istiyorum. Bunun için Parça arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

valla ben dediğiniz iç döşemeleri hiç duymadım, kia servisine sordunuz mu?

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR