1991 Model Kia Besta 4x4 Panelvan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dopamin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,892
Ynt: 1991 Model Kia Besta 4x4 Panelvan

Sattı mı peki ? Kaç istiyordu ?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

4x4 cerezin ilanıda budur http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-by-garage-1991-kia-ceres-480000-kmde-dizel-arazili-212266508/detay

Cerese mi ? Bestaya mi?

Ceresin Tek avantajı önlerin makaslı olması Besta ise hidrolik direksiyon otomatik porya kilitleri,önler salıncaklı süspansiyon klima kullanmak isterseniz klimada var hem arkada hemde önde konfor açısından cerez den daha iyi bence tabiki kullanma amacınıza göre değişir besta panelvan cerez ise kamyonet Hangisi sizin için uygun ?

Besta bulamadık ki , bulsam alacaktım

Su anda ceresi topluyorum kabin taban saçı marşpiyeller köşe saçları değişti besta bulursam da alicam

Yenikent'de bir tane var besta 4x4 ama sürekli aynı yerinde görüyorum yatıyor hurda belgeli mi çekme belgelimi bilmiyorum

Sorup bana dönerseniz sevinirim besta fanları arasına girmiş olurum

Sahibini bulabilirsem sorarım :smiley: cereziniz hayılı olsun arazide görmek nasip olmadı ama başarılı bir araçtır diye düşünüyorum bu arada hangi şehirde buldunuz satılık cerezi ben arasıra ilanları kontrol ederim ama hiç denk gelmedi.

Antalyadayım burada bir tane alacaktır adam akrabasina sattı kısmet olmadı

Tesekkurler Gencer Bey

Gencer bey aldim araci size daha once bahsetmis oldugum araci alan satti sahibine koydu bekledim iki hafta ve aldim aracin en buyuk artisi karavan ruhsatli olmasi tamir eden ustayi benim ceresi tamirden tanidigim icin gecmisini bilmem, ben direk yukseltme ile ise baslayacagim sizlere de paylasim yapacagim kare kasa unomig almis kadar mutlu oldum

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu da benim besta ve ceres
Uploadfromtaptalk1442653621531
Uploadfromtaptalk1442653633863
Uploadfromtaptalk1442653644062
Uploadfromtaptalk1442653670052
Uploadfromtaptalk1442653685672
Uploadfromtaptalk1442653595610

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR