1991 Model Kia Besta 4x4 Panelvan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dopamin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 80,028

Etiketler
Ynt: 1991 Model Kia Besta 4x4 Panelvan

Bu araca sahibi daha önce 9,5 istiyordu yanılmıyorsam, ve ruhsatı da 5+1 idi, motorun durumunu ve maliyetini bilemiyorum, karavan aldım kısa bir zaman önce yoksa bu arabayı düşünürdüm.

Bunların teknik özelliklerini inceleyebileceğim bir link varmı bildiğiniz Ömer bey, ben aradım bulamadım nette.

Yavuz bey merhaba teknik bilgilere bende ulaşamadım ama ama çözdüğüm kadar bilgilendireyim sizi araç 1991 model 2200 cc 73 hp düz dizel motor mevcut araçta arazi şanzumanı var 4L 4H 2H ön akslarda otomatik porya kilidi mevcut ön torsiyonlu arka makaslı hidrolik direksiyon iki klima iki kalorifer mevcut 6x139.7 14 jant ön disk arka kampana mazda e 2200 ün ikiz kardeşi aklıma gelen bunlar öğrenmek istediğiniz başka bir şey varsa yardımcı olayım ve affınıza sığınarak sormak isterim niyet mi var yoksa

niyet tekeri olan her araca var nerdeyse:smiley::smiley::smiley:
hem arazide yol alacak, hemde içinde yatıp uyunacak cinsten bir araç fantazisi var bu aralarda.

ön düzeni falan söküp atsak altına defender diferansiyeli ve helezonları bağlasak nasıl olur acaba, dengesi vs.

yavuz-çelikel' Alıntı:
niyet tekeri olan her araca var nerdeyse:smiley::smiley::smiley:
hem arazide yol alacak, hemde içinde yatıp uyunacak cinsten bir araç fantazisi var bu aralarda.

ön düzeni falan söküp atsak altına defender diferansiyeli ve helezonları bağlasak nasıl olur acaba, dengesi vs.

İş büyür işin içine tse san tic bak estek köstek hepsi girer

dopamin' Alıntı:
İş büyür işin içine tse san tic bak estek köstek hepsi girer
Hiç birini ilgilendirmezki, aracın çekiş sistemini değiştirmeyeceğiz zaten 4x4, gerisi freni tutsun , tekeri dönsün tamamdır iş.

Ömer Bey Merhaba,

Besta 4x4 var bir tane alayım mı ? MTV ne kadar yıllık ? Bide bana karavan ruhsatlı dediler sizin araç ne geçiyor ? Teşekkürler

orgasmatron' Alıntı:
Ömer Bey Merhaba,

Besta 4x4 var bir tane alayım mı ? MTV ne kadar yıllık ? Bide bana karavan ruhsatlı dediler sizin araç ne geçiyor ? Teşekkürler

İsminizi bilsem isminiz ile hitap edeceğim ama göremedim kusura bakmayın lütfen paşa gönlünüz bilir al alma diyemem de ben satış ilanı vermiştim süresi dolsun satılmasın diye dua ettim ben seviyorum mtv 430 tl/yıl kamyonet yazıyor ruhsatta velhasıl dağ bayır eşşeğe biner gibi biniyorum umarım yardımcı oldum

İsmim Mehmet benim baktigim araç karavana donusmus ruhsata falan isli muayeneden de geçmiş unimogda yaşadığım sıkıntılar yok kamyondu kamyoneti k belgesi vs ama araçta kamyonet yazıyor karavan da yazıyor kafam karisik bide aracinizi satmayin Türkiye de 4x4 panelvan bir elin parmağı kadar bide ben bu aracı yukseltirim torsiyonlu 5-8 cm yükselir klima var parca iyi bende alicam biraz can lazim o kadar

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orgasmatron' Alıntı:
İsmim Mehmet benim baktigim araç karavana donusmus ruhsata falan isli muayeneden de geçmiş unimogda yaşadığım sıkıntılar yok kamyondu kamyoneti k belgesi vs ama araçta kamyonet yazıyor karavan da yazıyor kafam karisik bide aracinizi satmayin Türkiye de 4x4 panelvan bir elin parmağı kadar bide ben bu aracı yukseltirim torsiyonlu 5-8 cm yükselir klima var parca iyi bende alicam biraz can lazim o kadar

Mehmet bey merhaba sorunuzun cevabı cevabınızın içinde kaçırma o zaman ruhsatta yazan ile vergi dairesinde görüneni karşılaştırmanızı öneririm

Saç biti adam akrabasına sattı madem öyle kaç hafta beni ne oyalıyorsun? Omer hocam düşerse 4wd besta habedar ediver selamlar

dopamin' Alıntı:
Mehmet bey merhaba sorunuzun cevabı cevabınızın içinde kaçırma o zaman ruhsatta yazan ile vergi dairesinde görüneni karşılaştırmanızı öneririm
Bizde cerese devam edelim ))

Uploadfromtaptalk1434202642836

Uploadfromtaptalk1434202669256

Uploadfromtaptalk1434202700072

Güzel araç ön arka makas aynısından etlik ayvalıda vardı satan arkadaş baya bir fiyat istiyordu.

Kolay Gelsin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.