1987 Model Hilux Yedek Parça ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan avcihasan15 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,380

avcihasan15

Yeni Üye
Yer
BURDUR
arkadaşlar merhaba..
foruma yeni üye oldum.toyota sayesinde.sizlerle güzel dostluklar kurmak işstiyorum.
1987 model toyota 4x4 hilux um var .yedek parça için bana yardımcı olurmusunuz. teşekkür ederim

Etiketler
Ynt: 1987 Model Hilux Yedek Parça ?..

Aramıza hoşgeldiniz. Yedek parça arayışlarınızı, aşağıda linkini verdiğim bölümde yapabilirsiniz.

OFF-ROAD - TEKNİK - SERVİSLER - ARAÇ YEDEK PARÇA VE AKSESUARCILARI

İlgili link : http://www.gezenbilir.com/index.php?board=306.0

Merhaba, hoşgeldiniz.
Ben de Çanakkale'de olmamdan ötürü yedek parça anlamında sıkıntı yaşıyorum.
Çoğu parçayı Toyota Servis vasıtasıyla sağlıyorum. Ancak pahalı.
Örneğin cam suyu motoru serviste 195-TL, piyasadan işçilik dahil 30-TL na temin ettim.
Özellikle Mekanik Parçalarda, parçanın ve işçiliğinin garanti kapsamında olduğunu düşünürseniz tercih size kalıyor.
Önceden araştırırsanız iyi olur, bizimle de paylaşabilirsiniz.

Saygılarımla

mustafa ve tümer bey ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.
tümer bey ben sanayide oto elektrikcisiyim.bazı elektirk parçaları bende var .ama mekanik ve diğer parçaları bulmakta zorlanıyorum.mesale yukarıdada yazdığım kapı iç kolçakları ,veya takım firen balataları ve diğer leri.
sadece bu araçaların parçalarını satan arkadaşlarla tanışmak isterim.oz aman sıkıntı çekmeyiz herhalde.

merabalar hiluxların tek kabinleri yaygınmı bunların fiyatları ne alemde bana yardımcı olurmusunuz

Merhaba,
Pek yaygın olduğunu zannetmiyorum
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=25989.0 ve Araçlar/Toyota bölümünde Hilux ile ilgili başlıklar var. Ayrıntılı bilgi için okumanızı öneririm.

hasan bey,
aracınızın 2. sahibiyim eğer 2. el parça ararsanız ankarada hakan ataman var şaşmaz sanayinde . aracın en büyük sorunu frenler 1000 tl ye orjinal disk fren monte edilebilir ankarada hakan ataman halleder ama iyi pazarlık edin derim.kazasız sürüşler dilerim.
saygılarımla[attachment=1]

11375860 1209934 uxy3333

Merhaba,
Hakan Ataman, ön frenleri diske çevirmek için sadece parçalara 1.250-TL fiyat veriyor.
Uygulamada sorun yaratır mı? Uygulayan arkadaş var mı?

merhaba Tümer bey,
sorun yaratmadığını duymuştum aynı işlemi kocaelindeki bir fren ustasıda yapabileceğini söylemişti oda parçalar için 1000 ytl istemişti ama 1 yıl oluyor nerdeyse . aracın son halinden bi foto atsanız boyatmışsınız sanırım murattan öğrendiğim kadarıyla .
saygılarımla

Merhaba,

Yanıt için teşekkür ederim.
http://i638.photobucket.com/albums/uu101/tumercabuk/DSC02059.jpg
http://i638.photobucket.com/albums/uu101/tumercabuk/DSC02061.jpg

gencerkorkut bey merhaba..

bu ankaradaki arkadaşın telefonunu verirseniz sevinirim.aracın ön fren merkez lastiği hidirolik kaçırıyo.değişmesi lazım lastiklerin .antalyaya sordum ön takım lastiklerin fiatı 80.00 tl dediler.bana biraz saçma geldi.sizden cevap bekliyorum.

burda isim yazmak ne kadar doğru olur bilmem .ama bana söylene bu .onun için fazla üstünde durmak istemiyorum.çünkü bende esnafım.

evet afişe etmemek lazım, herkezin ticari anlayışı başkadır, istanbulda azda olsa böyle firmalar var, bulunmayan bir parça onda varsa vay halinize .size bir firma tel vereyim auto japan..0212 632 17 88...0212 529 68 00 istanbul aksaray ..bende 91 hılux varken tek tarafı degiştirmiştim 10 tl ye sanayiden almıştım hatta başka bir aracın lastigi uymuştu

tümer bey bu toyota için net ten yedek parça nasıl bulabilirim bana yarımcı olurmusunz lutfen ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.