1984 Land Rover Series 3 İle Hakkari Den Selamlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erdal484 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,688

Etiketler

Ynt: 1984 Land Rover Series 3 İle Hakkari Den Selamlar

Erdal bak devrilmiyor
https://www.youtube.com/watch?v=ASgeree1B-c&feature=youtube_gdata_player

sesezgin' Alıntı:
Erdal bak devrilmiyor
https://www.youtube.com/watch?v=ASgeree1B-c&feature=youtube_gdata_player

serdar abi benim indiğim yer ile senin indiğin yer aynı mı :D

6tag 1408955711 926016722766078488 1408955711

:smiley: aman dikkatli olalım yazık serieslere bende hepsine hayranım:smiley:

erdal484' Alıntı:
serdar abi benim indiğim yer ile senin indiğin yer aynı mı :D
bu arada epey iyi iniş var orda bi maşallahda senin seriese :smiley: tabi sanada

bu konuda burda kapandı bu gün mavi dakarı sattım 4 sene boyunca çamur kar dağ taş dinlemedi hiç yolda bırakmadı beni özenle topladım çok emeğim geçti normal bir fiyatta da sattım yol buraya kadarmış bu gün araç yola çıktı ankaraya doğru artık sıra bir defender 110 almaya geldi şimdiden çalışmalara başladım şimdilik araziden uzak kalacaz

Hayırlıolsun.Amayazık ya serieslere satıp duruyorsunuz hepiniz:smiley:.ben kesinlikle ayrılmam seriesimden.benimle mezara gider:smiley:

ozo' Alıntı:
Hayırlıolsun.Amayazık ya serieslere satıp duruyorsunuz hepiniz:smiley:.ben kesinlikle ayrılmam seriesimden.benimle mezara gider:smiley:
abi bende mezara diyordum offroad ta biraz ileriye gitmeye çalıştım seriesle zor bide 110 la başlayalım yeni alacağım araç aynı seriesim rengi olacak mavi beyaz yine güzel 109 bulursam alırım ama 110 şuan gözüküyor

Erdal hayırlı olsun
Sattığın araba 2,5 banzinli , 2,5 düz dizel defenderden cok cok daha iyi ve güçlü motora sahipti. Insallah 200tdi ceta bd30 motorlu bi defender alırsın. Yoksa cok ararsin seriesi

sesezgin' Alıntı:
Erdal hayırlı olsun
Sattığın araba 2,5 banzinli , 2,5 düz dizel defenderden cok cok daha iyi ve güçlü motora sahipti. Insallah 200tdi ceta bd30 motorlu bi defender alırsın. Yoksa cok ararsin seriesi

sağol abi inşallah benim araçta nissan 2500 motor vardı kısmet karşımıza ne çıkacak

:smiley:)) almam satmam likid gaz alırım benzin alırım basarım gaza tıpırtıpır gezerim:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR