1977 CJ-5 (Hurda Belgeli)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hulg Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,272

Hulg

Kamp I
Yer
Erzurum
Çalışır vaziyette 1977 model hurda belgeli CJ-5. İster köyde, arazide binin, ister parça yapıp değerlendirin. Fiyatı 3,500 TL dir.

MG 0118

MG 0120

MG 0126

MG 0127

MG 0128

Etiketler
Ynt: 1977 CJ-5 (Hurda Belgeli)

aracın detajlı ayrntılarını özelliklerini yazarmısınız mesela disk fren falan varmı?

cj5 ci' Alıntı:
aracın detajlı ayrntılarını özelliklerini yazarmısınız mesela disk fren falan varmı?

Araç E 3,800cc 100 Hp, 185 Nm motor, 4 fren kampana, ön diferansiyel Dana 30, Arka AMC 20. T 150 Şanzıman, arzi ise dana 20. Araç çalışır vaziyette.

3500 lira bu araç için fazla deilmi biraz bence fiyatı birazcık daha düşürürseniz daha kolay satılacaktır sanıyorum.

Aytunç bey ben bu araç ile ilgileniyorum..
eğer kısmet olursa büyük bir rüyam gerçekleşecek..
bi arkadaşımın lada nivası var bi arkadaşımın jc5 var bende onların yanında boynu bükük kalmayacağım ve çok mutlu olacağım.......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR