1976 Series Iıı Yeni Aldım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan denizz35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,527
Ynt: 1976 Series Iıı Yeni Aldım

Büyük ihtimalle bakım yapılıcak ama yinede emin değilim tam olarak. şuan sanayideyim egzoz muayenesini yaptırdım rot ayarı vede bir iki kaynak işi vardı onları hallettim şimdide fren testine gidicez

Etiketler

Bizim oğlan sınavdan geçemedi...

IMG 20150608 141123

denizz35' Alıntı:
Bizim oğlan sınavdan geçemedi...
İşte ben sırf bu sebepten seriesim ultra bakımlı olmasına rağmen tanıdık gezici TÜVe gidip fren testine 42 defa falan soktuktan sonra yüzdesi az çıkınca çat diye geçmiştim... Kampana sıfır bileolsa bir fren bir frene benzemiyor oranlar hep farklı çıkıyor...

2. Testimizde sıkıntı çıkmadı en fazla %9 fark çıktı.. yarın sabah 11 sızdırmazlık raporu saat 16 vizeye girecek umarım sıkıntı çıkmaz...

Bu arada direkaiyonun kapağını bi açıyım dedim içinde kazınmış şekilde musa yavuz 62/2 çıktı demek oluyor ki yaklaşık 1982 yılında bu araç askeriyedeymiş :smiley:

IMG 20150608 125014

Daha ilk denemede vizemizide aldık artık kimse tutamaz bizim sarışını :smiley:

IMG 20150609 163802

Bence 4 çekerdeyken girilmeli testlere:smiley: faydası olur

Bu günde makasçıya bıraktım anca yarın çıkarmış.... Aynen erdal bey gerçekten zevkli artık makasçıdan sonra series ile kendim ilgilenicem. Teşekkürler sezgin abi :smiley:

Makaslar elden geçerken amortisörleri de degistirin bence cok faydası oluyor
Maysan marka 50 tl tanesi

Bu nakasçıya gittim ama bi baktı bir sıkıntı yokmuş sadece yağladı arabayıda 15 gün sonra kuşadasına götürücem o güne kadar arkadaşın garajda kalıcak pek birşey yapamıcam bu 15 gün ama sonra yaptıklarımın fotoğrafını atarım herkese bol çamurlu yollar dilerim :smiley:

Arkadaşlar herkese tekrardan merhaba uzun zamandır birşey paylaşamadım arabanın esneme ile alakalı sıkıntısı çok var bu gün öyle bi dağa çıkalım dedik midemiz bulandı nerdeyse takur tükür torosla çıksak daha rahat giderdik şimdi sorum şu makaslara yeni baktırdım amortisörleri değiştiricem fiyat ve marka alabilirmiyim bide başka bi nedeni olabilirmi

IMG 20150805 203119

Arkadaşlar herkese tekrardan merhaba uzun zamandır birşey paylaşamadım arabanın esneme ile alakalı sıkıntısı çok var bu gün öyle bi dağa çıkalım dedik midemiz bulandı nerdeyse takur tükür torosla çıksak daha rahat giderdik şimdi sorum şu makaslara yeni baktırdım amortisörleri değiştiricem fiyat ve marka alabilirmiyim bide başka bi nedeni olabilirmi
Benim makaslar 12 katmıydı neydi, önden 2 arkadan 3 yaprak çıkartıp komple dağıttırıp temizletmiştim, amortisörler de değişmişti, güzel olmuştu ancak takır tukut dediğiniz sert sürüş yüzde 5 falan iyileşmişti. 4 makaslı kısa şase olan aracın tarzı bu malesef bu değişmez.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR