1966 V8 5.7 wagoneer için modifikasyon projesi başlıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xkirpix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,092
Ynt: 1966 V8 5.7 wagoneer için modifikasyon projesi başlıyor

cık buda olmadı:smiley::smiley:
bunu keseceğinize bir cj ile takas edin uğraşmayın, yada bir range alın onu kesin. ama ruhu olan araca yazık etmeyin derim. Samimiyetinize sığınarak açık yürekle yazdım kusurada bakmayın.

Etiketler

halilugar' Alıntı:
Aracı yükselttiğinizde yaklaşma açıları iyileşir, bence kasaya işlem yapmayın, çok güzel kasası var bence. Araya gitmesin kasa.

merhabalar ben sağlam diye herşeyini söküp cj lere takılarak nesli tüketilmiş bir jenarasyonun itibarını kazandırmak için onun aslında hiçbir yükselt me yapılmadan yarışlarda kendini ispatlamasını istiyorum. gerekn saygının iade edilmesi için bir manevra benimkisi. amacımda çingenenin arkasına karabelayı takıp yarışlara gitmek. çingene ile eşim kara bela ilede ben yarışıp keyifli hafta sonlarını hedefliyorum. bununla birlıkte yedek motordan kupaya kadar her birikimiz var
sevgiler

yavuz-çelikel' Alıntı:
cık buda olmadı:smiley::smiley:
bunu keseceğinize bir cj ile takas edin uğraşmayın, yada bir range alın onu kesin. ama ruhu olan araca yazık etmeyin derim. Samimiyetinize sığınarak açık yürekle yazdım kusurada bakmayın.
aslında bıçak sırtı bir durum benimkisi daha ilk darbeyi vurmadan içim sızlıyor. bakın darbe diyorum farkında olmadan.
selamlar

inşallah kesip, yazık etmezsiniz bu araca

bir resim koyayımda hep birlikte gözümüz gönlümüz açılsın azaman

MG 3393

MG 3396

167192 495719239455 627639455 5882545 4136748 n

305323 224928650910023 116618005074422 547171 1828531528 n

Kırmızı

Bir arabanın içinde bu renk ancak bu kadar güzel durabilir...olağan üstü...

Sevgili Mesut bu sizin aracınız mı ? ve
Bu güzellik 46 yaşında mı ? inanılır gibi değil

sevgiler

Sarp

Sarp12345' Alıntı:
Kırmızı

Bir arabanın içinde bu renk ancak bu kadar güzel durabilir...olağan üstü...

Sevgili Mesut bu sizin aracınız mı ? ve
Bu güzellik 46 yaşında mı ? inanılır gibi değil

sevgiler

Sarp
sevgili Sarp malesef benim aracımın içi böyle değil ama olacak
selamlar

Bu arada

Kılıçaslan için;

Allah sizlere bağışlasın ve
upuzun sağlıklı ve mutlu bir ömür versin
diyoruz

sevgiler

Sarp

Keesme keesme keeesme daha ne diyelim, kesme işte. Bu araçları bu kadar seven birisi olarak nasıl kıyacaksınız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri