1. FRONTERA Buluşması Görselleri (14 - 15 Temmuz 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 149
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,081
:smiley:

IMG 3001

IMG 3002

IMG 3004

IMG 3005

IMG 3006

Etiketler

orhun arpad' Alıntı:
gerçi benim araç sizinkiler kadar hızlı değil,en fazla 100-110 yapıyor :smiley: bekletmek istemem yollarda

hocam ben 90'ı geçmem ancak yokuş aşağı olacak o da aracın kendi salınımı ile 100 ya da 110 olur o kadar. Amaç sürat olsaydı zaten bunları almazdık ;D o yüzden için rahat olsun.

aman buna sevindim,grup olarak çıkıyoruz,millet basıyorda basıyor,yav araba yüksek,lastikler mt,,zaten aerodinamik olarak berbat neden basarsın anlamam ki?...bende max 80-90 giderim hep...bazen o bile fazla :smiley:

orhun arpad' Alıntı:
aman buna sevindim,grup olarak çıkıyoruz,millet basıyorda basıyor,yav araba yüksek,lastikler mt,,zaten aerodinamik olarak berbat neden basarsın anlamam ki?...bende max 80-90 giderim hep...bazen o bile fazla :smiley:

bende o sebeplerden dolayı hızlı gitmiyorum ( çok yakması yüzünden değil yani ;D ;D ;D ) yol durumuna göre max 90 diyelim. Konvoyumuzda çok şükür basıp giden ya da düzeni bozan olmaz zaten.

SLM.Dönüşte mevlanaya yetişmek için bastım bastım 190km hıza cıktı yol bitiyor 220 ulaşmak için tek şeride düşüyor hemen. ;D ;D ;D ;D

Harika olmuş (batmak dışında gerçi oda zevklidir) gezi aranızda olamadığım için hala çok üzgünüm akşam saat 10 gibi Samsun dan çıkmıştım Çorumu geçerken Halamın vefaat ettiği haberini aldım ve geri döndüm. Başsağlığı mesajları için tüm büyüklerime teşekkür ederim. Aranızda olmamak ve halamı kaybetmem çok üzücüydü. Herkeze Tekrar Teşekkür ederim. Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR