1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan betacam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 154
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 162,964
Ynt: 1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

kenya64' Alıntı:
En azından özel mesaj ile yazarsanız sevinrim.
polatlı ankara_I28-a-23-a ankara_I28-a-23-b ankara_I28-a-23-c ankara_I28-a-23-d ankara_I28-a-24-a ankara_I28-a-24-b ankara_I28-a-24-c ankara_I28-a-24-d çok çokk acil lazım ilgilenirseniz gokhanlica@hotmail.com

Etiketler

kenya64' Alıntı:
Tokat, Yozgat, Amasya, Samsun, Çorum ve Sinop haritaları mevcut elimde 1/25000 ölçeğinde. Yine aynı bölgenin 1/100.000 lik paftaları da var.

Ama dediğiniz bölge maalesef yok :(

rica etsem çorumum 1:25000 ve 100 000 ölçekli haritasını göndere bilirmisin bana msn hanoguz85@hotmail.com

merhabalar;
F27 b4,c1
F22 c2
F23 d1
paftaları lazım olan gönderirse çok mabule geçer şimdiden teşekkürler...
s.k.83@hotmail.com

gokhanlica' Alıntı:
polatlı ankara_I28-a-23-a ankara_I28-a-23-b ankara_I28-a-23-c ankara_I28-a-23-d ankara_I28-a-24-a ankara_I28-a-24-b ankara_I28-a-24-c ankara_I28-a-24-d çok çokk acil lazım ilgilenirseniz gokhanlica@hotmail.com

ben zaten sizde olanlardan birini istemişim Çorum paftasını :smiley: yardım ederseniz sevinirim

oguzhan8525' Alıntı:
rica etsem çorumum 1:25000 ve 100 000 ölçekli haritasını göndere bilirmisin bana msn hanoguz85@hotmail.com

ben zaten sizde olanlardan birini istemişim Çorum paftasını :smiley: yardım ederseniz sevinirim

enesgezmis' Alıntı:
Selam
Arkadaşlar 1/25000 ölçekli ve 1/100000 ölçekli pafta (Tüm Türkiye) ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

bana 1:25000 G-33-c3 paftası lazım varsa yardım ederseniz sevinirim

herkese slmlar arkadaşlar elinde hataydan adanaya kadar 1/25.000 harita olan var mı pafta bilmediğim için yazamadım yardımcı olursanız sevinirim tuncay6436@hotmail.com

Bende Adanada yaşıyorum ve Mersin - Adana - Osmaniye bölgesinin Bolkarlar ve Aladağlarıda kapsayacak şekilde haritalarını edinmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz? ysyavas@gmail.com

merhaba arkadaşlar,
bana da bazı paftalar lazım oldu.elimde mevcut paftalar var fakat k16 ve k17 paftalarının hepsi acil lazım oldu.1/25000.
mail: cesie.gs@hotmail.com
elimdeki paftalarla yardımcı olabildiğim kadar yardımcı olmaya çalışırım.
şimdiden teşekkür ederim.
iyi çalışmalar...

Arkadaşlar herkese merhaba, sizden bir konuda yardım almak istiyorum, jeoloji mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrencisiyim, tez arazim için sizlerden yardım istiyorum, uzaktan algılama dersi kapsamında bazı programları kullandık ancak bu programlar şimdi lazım olmasına rağmen beni yarı yolda bıraktı, hocamız bize uydu fotoğrafı verdi ancak bu uydu fotoğrafını global mapper isimli programda çevirttirerek bazı uygulamalar yaptırdı, biz şimdi bu sistemi uygulayarak kullanamaya çalıştık ancak hiç bir faydası olmadı tez çalışmamızda. şimdi size bunu niye anlattım, benim tez arazim İzmir bornova ile manisa balıkesir üçgeninde, aynı sınıfta bir arkadaşımında muğla bodrum da, bize bu yerlere ait Topoğrafik haritalar lazım, bu öğrendiğim programlardan bu haritaları kendimiz oluşturmaya çalıştık ancak yapamadım, bize bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. İzmir tarafında benim yapacağım genel jeoloji haritasının bulunduğu paftalar hgk sorgu tabanında İzmir L18-a2 özellikle bornova karmaşığı ve üstünü karşılayan kısımlar izmir L18-a1 karşıyaka volkaniklerinin olduğu kısımlar, ve URLA-K17-b3 aliağa
harita genel komutanlığndan baktığımda bana k18-c1 k18-c2 k18-c3 k18-c4 ü ve k18-d1, k18-d2, k18-d3, k18-d4 olarak göstermiş orada yaklaşık 40 km ye 40 km lik bir alanın genel jeolojisini rezive etmem gerekiyor, harita konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz? İzmir bornova ile manisa merkez arasını kapsayan bölge ile menemen karşıyaka arasında kalan bu 4 ilçeyi kapsayan topoğrafik haritalar lazım...

kız arkadaşım için ise N18-c ,O18-b , O19-a N19-d ye ait 1/25000 lik topoğrafik haritalar lazım, projemiz olmadığı için kendimiz karşılamaya çalışıyoruz ancak haritalar oldukça pahalı, onları almak için ailemizden destek bulamadık, bize bu konuda yardımcı olursanız seviniriz, emrejeo@hotmail.com mail adresim bana bu adresten ulaşabilirseniz çok memnun olurum...

Arkadaşlar izmirdeki tez arazim için sadece L18-b1, k18-c4 ve k18 c1 paftalarına ihtiyacım var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

Akilli telefona oruxmap yukleyin.
Istediginiz bolgenin arazi haritalarini indirin. Program turkce ve off line olarak arazide calisir.

LG P503 cihazimdan Tapatalk ile gonderildi.

Konya ılgın L-27-B1 paftası lazım arkadaşlar 1/25000 ölçekli emreataner@hotmail.com iletirseniz sevinirim.

konuyu bi anda hortlatmak gibi olacak ama 1/1000 lik ve 1/5000 lik haritalara nasıl ulaşabilirim

25000 ölçekli N19-b-21 paftası lazım yardımcı olursanız sevinirim fotocaglar@hotmail.com

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum. Eskişehir/İnönü bölgesi güncel 1/25000 lik haritaları lazım, elinde olan ya da bulabilecek olan var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR